Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

(Page 1) | 2 | 3 | .... | 135 | newer

  0 0

  Plavčice Vlaďka Chourová (46) dlouhé léta zanedbávala svůj vzhled, což ovlivnilo její milostný život. Po smrti rodičů se halila do černých šátků, stříhala si sama vlasy a navíc je v mládí odbarvovala pracím práškem. Po naší proměně se vůbec nepoznala. Podívejte se na její reakci.

  0 0

  Pracovní úraz: Co vám pojišťovna uzná a co už ne? Jak vypadá typický příklad pracovního úrazu? A jak se zachovat a co dokumentovat v případě, že se v práci zraníme? Odpoví Ombudsman Blesku!

  0 0

  Průměrná úroková sazba hypoték v Česku v únoru klesla na 2,27 procenta a dostala se tak na novou nejnižší hodnotu za dobu sledování. Lidé by ale neměli přeceňovat své finanční možnosti a počítat s tím, že můžou nastat horší časy. O hypotékách více s analytičkou Monikou Hrušovou. Podívejte se na video! 

  0 0

  České domácnosti dluží bankám kolem 1,221 bilionu korun. Nějakou formu půjčky má téměř každý druhý Čech. Za loňský rok vyhlásilo téměř 20 tisíc lidí osobní bankrot. Jeho pravidla a podmínky přiblízí insolvenční správce a advokát JUDr. Jan Malý. Podívejte se na video!

  0 0

  S tebou bych chtěl mít dvojdomek! Tahle ironická věta se neříká jen tak nadarmo... Své o tom ví i rodina Losenických ze Šlapanova. Sousedka je připravila o půdu a prý jim dělá naschvály. Ale co s tím? Jde se nějak bránit? Téma pro Ombudsmana Blesku.

  0 0

  Hostem dalšího dílu talk show Markéta dráždí celebrity byla zpěvačka Michaela Nosková, přítelkyně tragicky zesnulého miliardáře Petera Kovarčíka. Co prozradila o jejich vztahu? Jaký byl? A kdo ji drsně šikanoval kvůli tloušťce? Podívejte se na video! 

  0 0

  Kdy je nejlepší čas na zdravé těhotenství a plození dětí? Posunují se ony pověstné biologické hodiny u žen? A kdo je častěji "viníkem" neplodnosti - muži nebo ženy? Nejen o tom s odborníkem na umělé oplodnění Jaroslavem Hulvertem.

  0 0

  Módní policie ulice slaví půl roku! Najezdili jsme stovky kilometrů a natočili desítky modelů - za 6 měsíců jsme vybrali 6 NEJhorších modelů, které komentuje Františka Čížková.

  0 0

  Do talk show Markéta dráždí celebrity, kde byla hostem zpěvačka Michaela Nosková (32), se nevešlo několik zajímavostí. Co říká Míša na to, že často vyhrává žebříčky o nejhůře oblékanou celebritu českého showbyznysu? A kdy ukáže světu své nové silikonové poprsí? Podívejte se na video!

  0 0

  Příští týden se v Praze otevřou čtyři nové stanice metra, kterými se prodlouží linka A. Ředitel pražského Dopravního podniku Jaroslav Ďuriš vysvětlil, proč stanice Nádraží Veleslavín nemá eskalátory na místě, odkud by se cestujícící směřující na letiště pohodlně přepravili na zastávku autobusu, i se svými těžkými zavazadly. Pomáhat jim tak budou nosiči! Více ve videu! 

  0 0

  Nová erotická talk show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny je tady! Jejím prvním hostem se stala Monika Marešová, manželka Leoše Mareše! Co na sebe prozradila! Třeba to, jaký byl Leoš v posteli a jaké má erotické touhy! Podívejte se na nejintimnější show o sexu jakou jste viděli!

  0 0

  Jaké budou Velikonoce a proč bychom si měli naplánovat dovolenou až na květen? A jak se jedna z nejslavnějších meteoroložek Dagmar Honsová obléká - kouká se nejdřív do skříně nebo na radar? Ptal se David Vaníček.

  0 0

  V novém díle talk show Markéta dráždí celebrity se stala hostem Petra Paroubková, manželka expremiéra Jiřího Paroubka. Přiznala, že její zdravotní stav po nedávné mozkové příhodě jí nedovoluje znovu otěhotnět! Podívejte se na video!

  0 0

  Paní Alena má extrémně nízké sebevědomí. Její životní partneři jí to nedělali rohodně snadné a do toho se trápila kvůli postiženým svých synů a smrti jednoho z nich. V pořadu Úsměv vám sluší jsme ji vrátili trochu radosti do života!

  0 0

  Zpěvačka Kateřina Mátlová (35) alias Kate Mátl, která už dva roky randí s tureckým partnerem Yohanem, se stala dalším hostem erotické talk show 50 odstínů Thomase Kruchiny - tentokrát na téma vztahů s cizinci. Co prozradila ze svého intimního života? Podívejte se na video!

  0 0

  „Každá mince má ale dvě strany, a tento zákon sice nahrává dlužníkům, ale věřitelům snižuje šance na to získat zpět své peníze,“ říká v rozhovoru pro Blesk TV nově zvolená prezidentka Exekutorské komory ČR Pavla Fučíková.

  0 0

  Expertka na technologie a kvalitu dopravních staveb dostala před rokem padáka, v ŘSD musela skončit okamžitě. Vše kvůli dálnici D47, na jejíž předraženost upozorňovala. Teď jí dal soud za pravdu a stavební firmy tak státu musí vrátit přes 160 milionů korun! Podívejte se na video! 

  0 0

  Nebojácná kritička kvality českých silnic a dálnic, která má na těle dva draky, nechce prozradit, kde pracuje! Po 28 letech v oboru staveb ho zcela opustila. Musela. Kdo po ní jde? Miloslava Pošvářová přišla do studia Blesk TV! Podívejte se na video! 

  0 0

  Do talk show Markéta dráždí celebrity tentokrát zavítal jindy plachý Sagvan Tofi! Co prozradil? Třeba jak to má se svými exekucemi, promluvil o dceři Satině, nebo o svém celoživotním kamarádovi Lukáši Vaculíkovi! Proč zanevřel na jejich společné filmy? Kolik si za ně vydělali? A jak vzpomíná na vztah se Simonou Krainovou? Podívejte se na video!

  0 0

  Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová přišla do proměny Blesku v pořadu Úsměv vám sluší. Reportérce Tereze Kühnelové prozradila, že je vůbec poprvé na kosmetice a proč už rok nebyla u kadeřníka! A co prozradila o svém bujném dekoltu, byl vždycky výhodou? Podívejte se na video, nakonec si to s úsměvem užila a slušelo jí to!

(Page 1) | 2 | 3 | .... | 135 | newer