Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 108 | 109 | (Page 110) | 111 | 112 | .... | 135 | newer

  0 0

  Miloš Zeman se podruhé stal českým prezidentem. Slib složil 8. března 2018 ve Vladislavském sále. Podívejte se na záznam

  0 0

  Někteří politici, zejména z TOP 09 a ODS, opustili při inauguračním projevu prezidenta Miloše Zemana Vladislavský sál, v němž Zeman složil slib pro druhé pětileté funkční období. Patřili k nim bývalá předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová (ODS) a špičky TOP 09 Jiří Pospíšil, Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg.

  0 0

  Marian Jurečka (KDU-ČSL) vysvětluje proč při Zemanově projevu odešel ze sálu

  0 0

  Poslanci TOP 09 nerozdýchali útok na svého sponzora, hodnotí odchod poslanců Michal Hašek (ČSSD)

  0 0

  Prezident Miloš Zeman se po inauguraci společně s manželkou Ivanou a dcerou Kateřinou poklonili v katedrále sv. Víta ostatkům svatého Václava. K lebce světce umístěné na oltáři Zemanova dcera za prezidenta a první dámu položila květiny. Staronovému prezidentovi během obřadu požehnal kardinál Dominik Duka. Zeman do katedrály přešel přes třetí nádvoří, kde na něj čekali příznivci i odpůrci, kteří ho vítali potleskem či na něj mávali protestními plakáty, na kterých měli napsané kritické vzkazy. Obřad v katedrále zahájil Duka. Připomněl osobnost svatého Václava. Zemanovi požehnal a požádal ho, aby dodržoval právní stát. Poté společně odříkali otčenáš a následně zazněl svatováclavský chorál. Místo prezidenta na oltář položila tři květiny prezidentova dcera Kateřina. Zemana a jeho rodinu od katedrály odvezla limuzína. Posledním bodem jeho dnešního inauguračního programu je setkání s hosty ve Španělském sále při číši vína.

  0 0

  Brutálně zbil vlastní manželku Ivetu (42) a poté ji hodil do klece se lvem, kterého chová. Při děsivém činu mu navíc pomáhal syn. Kat mafiána Ľudovíta Sátora Lehel H. skončil ve vazbě i se svým potomkem. Napadená žena leží v nemocnici v Dunajské Středě.

  0 0

  Prezident Miloš Zeman nebyl při čtvrteční inauguraci příliš ve formě. V sále při sezení mu nebylo nejlépe, zmáhala ho chůze a do schodů mu dokonce musela pomáhat plošina. Oproti roku 2013 byl zkrácen i program inauguračního dne, chyběla například tradiční vojenská přehlídka.

  0 0

  Čtvrteční inaugurace očividně vyčerpala prezidenta republiky Miloše Zemana natolik, že mu po oficialitích museli členové jeho ochranky pomoci zdolat osm schodů. Nikoliv ale klasickou podporou, ale využitím nákladní plošiny.

  0 0

  Před novináři dnes vystoupila poměrně nezvyklá sestava představitelů Směru. Martin Glváč, Viktor Stromeček, Juraj Blanár a Ľuboš Blaha mluvili o aktuální politické krizi a podezření, které s ní souvisejí. Prezidenta Kisku kritizují za paktování s opozičními stranami.

  0 0

  První dáma Ivana Zemanová poskytla Blesk Zprávám exkluzivní rozhovor, kde mimo jiné prozradila, že pro svého muže neměla žádný dárek k inauguraci, dostal pusu.

  0 0

  Nadcházející víkend potěší všechny, kteří už chtějí zimní kabát a tlusté šály vyměnit za něco lehčího. Nedělní počasí s maximem 16 °C totiž přinese opravdový závan jara. S blížícím se jarem a zvyšujícími se teplotami je ale třeba počítat i s oblevou a táním sněhů, a to jak v nížinách, tak na horách. Předpověď počasí na víkend přináší meteoroložka Dagmar Honsová.

  0 0

  Režisér Jan Svěrák vystoupil před zahájením Českých lvů v Rudolfinu a přečetl hostům večera petici Pět vět na obranu České televize. Pod dokument, který je namířený proti počínání prezidenta Miloše Zemana, nasbíral 370 podpisů.

  0 0

  Obrovská tragédie. Tři děti (†1, †4, †9) zemřely v noci na pondělí při požáru staršího rodinného domku na Znojemsku. Všechny byly v jednom pokoji, kde patrně také požár vznikl. Hasiči se k nim nemohli dostat! 

  0 0

  V posledním článku zavražděného Jána Kuciaka se píše o italské mafii na Slovensku. I policie ji od začátku vyšetřování považuje za nejžhavější stopu dvojnásobné vraždy. Podívejte se na exkluzivní rozhovor s Antoninem Valadou, který je povazovaný za zakladatele klanu. 

  0 0

  Slovenský europoslanec Ivan Štefanec kritizuje slovenskou vládu kvůli Kuciakovi: Fico by měl skončit, nejlepší budou nové volby

  0 0

  Řidič, který zastavil na zákazu stání, se snažil za každou cenu vyhnout pokutě. Na výstražné znamení nereagoval a policistům unikal několik kilometrů. Svoji bezohlednou jízdou způsobil škodu přesahující v přepočtu sto tisíc korun. hrozí mu teď čtyři až deset let za mřížemi.

  0 0

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ALS ochrnutý, ve středu ráno ve věku 76 let zemřel. Oznámila to Hawkingova rodina.

  0 0

  Jak odtává sníh a jak přesně vznikají jarní povodně? Podívejte se na Počasí Plus s Dášou Honsovou.

  0 0

  Vražda Jána Kuciaka a jeho snoubenky, rozpočet Evropské unie, či boj proti násilí na ženách a ratifikace Istanbulské úmluvy. Těmito tématy se europoslanci zabývají  na plenárním zasedání ve Štrasburku. 

  0 0

  Prezident Miloš Zeman sezval tisícovku hostů na Pražský hrad a děkoval jim za podporu při svém znovu zvolení. Bitvu společně vyhráli, hlásal ve Španělském sále předtím, než se mikrofonu ujali na koncertě pro věrné Helena Vondráčková, Václav Neckář či Daniel Hůlka. To poražený z prezidentské volby Jiří Drahoš má o svém dalším působení konečně jasno také. Chce na podzim do Senátu.

older | 1 | .... | 108 | 109 | (Page 110) | 111 | 112 | .... | 135 | newer