Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 110 | 111 | (Page 112) | 113 | 114 | .... | 135 | newer

  0 0

  Panu Vladimírovi se ze dne na den změnil život. Na správnou diagnózu sice čekal 4 měsíce, ale když se potvrdila tuberkulóza, byl převezen na izolaci, kde strávil dlouhých 8 týdnů.  V současné době – jakmile lékaři zjistí u pacienta přítomnost tuberkulózy – jsou povinni jej izolovat. Pacient tak tráví týdny, někdy i měsíce v nemocnici. Pobyt tak může vyjít až na 300 tisíc korun. Česko je navíc jednou z mála zemí Evropské unie, kde se pacienti s touto diagnózou izolují.

  0 0

  Slovenský prezident Andrej Kiska ve čtvrtek jmenuje novou vládu v čele s dosavadním vicepremiérem Peterem Pellegrinim. Hlava státu souhlasila s novým návrhem složení kabinetu, který mu dopoledne předložil Pellegrini poté, co Kiska původní variantu v úterý odmítl.

  0 0

  K obrovské tragédii došlo ve čtvrtek kolem desáté dopoledne v areálu chemičky v Kralupech nad Vltavou. Na místě vybuchl plyn, zemřelo šest lidí, další dva utrpěli středně těžká poranění. Neštěstí se stalo při čištění nádrže na pohonné hmoty, žádné nebezpečné chemikálie do ovzduší neunikly. Výbuch je vůbec nejtragičtější havárií v továrnách od 60. let minulého století.

  0 0

  K obrovské tragédii došlo ve čtvrtek kolem desáté dopoledne v areálu chemičky v Kralupech nad Vltavou. Na místě vybuchl plyn, zemřelo šest lidí a dva další se zranili.

  0 0

  Tragédií skončila nehoda osobního auta v Bratislavě. Mladý řidič narazil nejdříve do sloupu. Z auta se ho podařilo dostat jen se zraněními, začal se však chovat zmateně a utekl. Našli ho až v přístavu na jeřábu v deseti metrové výšce.

  0 0

  Nový slovenský premiér Peter Pellegrini usedl za stůl při tiskovce a zrodil se první „skandál“ Ficova nástupce. Z kapsy saka mu totiž vypadl podivný předmět. Pellegrini si vytahoval mobil, spolu s ním na stůl vypadl bílý podlouhlý balíček.

  0 0

  I když už oficiálně panuje jaro jak astronomické, tak astrologické, počasí tomu přes týden moc nenasvědčovalo. Teploty se pohybovaly hluboko pod bodem mrazu a dělaly vrásky nejednomu člověku. O víkendu se ale situace konečně změní a Česko přivítá teplo a slunce. Rána nicméně zůstanou mrazivá.

  0 0

  Zatímco uvnitř parlamentu se jednalo o vyslovení důvěry zrekonstruované vládě, venku se shromáždovali lidé, kteří požadují radikálnější řešení. Podle organizátorů protestu si Slovensko zalsouží předčasné volby.

  0 0

  Podívejte se na kompletní záznam pořadu S prezidentem v Lánech z úterý 27. března 2018. Prezident Miloš Zeman v něm detailně promluvil o svém zdraví, vazbách s vyšetřovaným čínským poradcem i o tom, že by s pátráním po jedu novičok v Česku měla být BIS hotová do měsíce.

  0 0

  Sedělo se před dveřmi a evidentně i za dveřmi. Prezident Zeman přiznal, že nešel v lednu na Hradě během vyzvedávání korunovačních klenotů společně s ostatními klíčníky dle zvyklostí do Korunní komory. Navíc to prý nebylo poprvé. Seděl tak pouze na druhé straně dveří, které pomohl odemknout. Společnost mu podle informací Blesk Zpráv dělal kardinál Dominik Duka. Že vypadá na fotografiích občas špatně, pak zdůvodnila hlava státu snahou fotografů. Zeman své zdraví okomentoval v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech.

  0 0

  V polovině listopadu minulého roku zastavili policisté v Žilině dva kamiony, které byly plné migrantů ze Sýrie, Íránu a Iráku. V návěsech se tlačilo téměř osmdesát lidí, mezi nimiž byly i malé děti, nejmladší mělo jen tři měsíce. Řidiče z Turecka policisté zadrželi a nyní byli odsouzeni. 

  0 0

  Do obce, kde před více než měsícem došlo k vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové opět přijela policie. Pátrací akce trvala několik hodin. O tom, zda měsíc po vraždě něco v lese našli, nikdo neinformoval. Podle informací TV Joj měli hledat zbraň.

  0 0

  Prezident Miloš Zeman v živě vysílaném rozhovoru pro Blesk okomentoval vraždu novináře Jána Kuciaka.

  0 0

  Naše republika slaví sto let od svého založení, proto chceme otevřít diskuzi o podobě české hymny. Vždyť právě při sportu zní nejčastěji! Společně s hudebním skladatelem Milošem Bokem jsme připravili nové nahrávky, včetně dvouslokové verze. Vznikly 4. prosince 2017 v historických prostorách Smetanovy síně Obecního domu, nahrál je Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK a nazpíval Kühnův smíšený sbor. Sólových partů se ujali Štěpánka Pučálková a Svatopluk Sem. 

  0 0

  Robert Fico vyměnil kancelář na úřadu vlády za kancelář v parlamentu. Reportérka Novin TV JOJ Barbora Jánošová ho naháněla po parlamentu. Chtěla se ho zeptat, zda se bude účastnit koaličních jednání.

  0 0

  Změnit českou národní hymnu? Tak o to se pokouší Český olympijský výbor. A přišel dokonce s novou slokou. Možná nová verze zazněla v úterý v budově Českého rozhlasu i v jeho vysílání. Podle iniciátorů by měla být sebevědomější a vlastenečtější, případně by mohla mít dvě sloky, jak tomu bylo dříve. Autorem nových variant je hudební skladatel Miloš Bok. 

  0 0

  Žilinčanka (29) přežila pád do hluboké šachty. Pokud by ale u sebe neměla mobilní telefon, zřejmě by se nikdo tak brzy nedozvěděl, kde je. Beáta se ve velkých bolestech plazila kanálem pod hlavní cestou téměř 20 metrů.

  0 0

  To, co prožil Peter ze Žiliny by asi nechtěl zažít nikdo. Dva muži ho zmlátili do krve jen proto, že je na silnici předjel. Njedříve ho pronásledovali, pak mu rozbili hlavu a dokonce na něj vytáhli i zbraň.

  0 0

  Velikonoční víkend bude ve znamení zatažené oblohy a přijde i déšť, od pondělí se ale můžeme těšit na teplejší dny a o slovo se přihlásí i sluneční brýle. Podívejte se, jak bude v jednotlivé dny „svátků jara“.

  0 0

  Místo hledání mincí budete u nové chytré toalety potřebovat svůj mobil. Dveře se vám otevřou jen po odeslání SMS kódu. Podívali jsme se, jak moc vás to zdrží. A jestli je to k vydržení, když se vám už „moc chce“.

older | 1 | .... | 110 | 111 | (Page 112) | 113 | 114 | .... | 135 | newer