Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 10 | 11 | (Page 12) | 13 | 14 | .... | 135 | newer

  0 0

  Jako každé úterý i dnes se na webu Blesk.cz můžete podívat na další díl Markéta dráždí celebrity! Tentokrát pozvání přijala herečka a moderátorka Michaela Maurerová (35). Po jednom polibku s produkčním Ondřejem Potykou jí manžel Milan Kožíšek hodně rychle vystěhoval z jejich honosné vily. S dvojčaty Josefem a Magdalenou a bez prostředků od bohatého manžela se musela uskrovnit a začít vydělávat. Podívejte se na video!

  0 0

  Když se barmanka Linda (32) z Prahy zamilovala do svého spolužáka ze střední okamžitě se rozvedla, opustila děti a věřila, že potkala lásku svého života. Jenže její vysněný princ ji surově mlátil, naučil jí fetovat a představil jí život na ulici. My jsme ji naučili znova usmívat! Podívejte se na video!

  0 0

  Řidiči se v sobotu odpoledne poprvé projedou tunelovým komplexem Blanka. Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) v rozhovoru pro Blesk tvrdí, že cena díla od začátku startovala téměř na 30 miliardách, jakkoli se veřejnost dozvídala nižší částky. Bém se také přihlásil k letité sázce, která se stavbou souvisí. V tunelu prý klidně zajistí generální úklid, vymění kabely nebo bude kreslit bílou čáru.

  0 0

  Původně měl tunel Blanka stát 27 miliard a řidiči jím měli jezdit už v roce 2011. Nakonec se ale otevře až v sobotu 19. září a vyjde minimálně na 37 miliard. „Řeknu jednu věc, která je velmi nepopulární a všichni to uslyší velmi neradi, ale ten tunel v zásadě není předražený,“ říká v rozhovoru ve Studiu Blesk bývalý primátor Bohuslav Svoboda (ODS).

  0 0

  Modelka a bývalá vicemiss 2009 Tereza Budková (25) v erotické talk show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny přiznala, že kvůli práci je nucena jít na zvětšení ňader! Podívejte se!

  0 0

  Kristýna má vážné onemocnění zubů, aby se jí žilo lépe, musí na složitý zákrok. Jenže vybrala si kliniku, kde jí operaci nechce proplatit její pojišťovna a posílá ji jinam. Pomůže pacientce změna zdravotní pojišťovny? Téma pro Domácí ekonomku.

  0 0

  Už v sobotu se řidiči projedou tunelovým komplexem Blanka. Bývalý primátor Bohuslav Svoboda (ODS) ale nešetří kritikou. Svému předchůdci Pavlu Bémovi (ODS) vyčítá, že mlžil ohledně reálné ceny za výstavbu tunelů. Svému následovníkovi Tomáši Hudečkovi (TOP 09) pro změnu vytýká „všechny problémy, které vznikly“

  0 0

  Byl to on, kdo stál u zrodu pražského tunelu Blanka, kterým se řidiči svezou poprvé v sobotu. Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) kvůli spícím plánům na dokončení městského okruhu mluví u vyústění Blanky o masakru. A svého nástupce Tomáše Hudečka (exTOP 09) v rozhovoru pro Blesk zařadil na špičku žebříčku demence.

  0 0

  Tunel Blanka se stal terčem vtípků. Kdy má cenu v MHD mačkat tlačítka na otevírání dveří? A Praha zkouší trpělivost řidičů - nové semafory na magistrále zapíná, po týdnu vypíná a pak zase zapíná. Je tu další díl zábavně-zpravodajského pořadu Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Bývalý náměstek primátora Jiří Nouza (TOP 09) nelituje, že to nebude on a jeho kolegové, kdo slavnostně otevře tunel Blanka... Kdo podle něj udělal chybu?

  0 0

  Moderátor pořadu Bleskem světem překonal slavného počasáře! Vyslovil nejdelší název města na světe hned dvakrát! A ukážeme vám taky brutální útok v MC Drive!

  0 0

  Šéfkuchař Michal připravil tentokrát jarní kuřátko s fenyklem. Dáte si? 

  0 0

  Europoslanec Petr Mach ze strany Svobodní mluvil ve Studiu Blesk o uprchlické krizi. Angele Merkelové zazlívá "pozvání" pro uprchlíky a kritizuje názorové rozpory uvnitř Evropské unie.

  0 0

  Evropský parlament řekl své »ano« kvótám, Brusel nám chce přidělit 3 tisíce uprchlíků. Europoslanec a zároveň euroskeptik Petr Mach (40, Svobodní) ale tvrdí, že máme ještě šanci se vzepřít. A že je Unie před krachem…

  0 0

  Grázlové z Bang! prodávali Jágrony nahé fotky na ulici! Jak to dopadlo? Koupil je někdo? A jak fotbalista Limberský vystvětlil svou opileckou nehodu? Ďábel je ukryt v hrníčku!

  0 0

  Podívejte se na případ manželů Švorcových kteří neuspěli s reklamací své pračky, kterou "prý" poničilo těleso, které ale nikdo neviděl! 

  0 0

  Konečně jsou platné změny, které uvítají hlavně manželé dlužníků.  Soudní exekutor už jim například nemůže  nařídit srážky ze mzdy. Může ale zabavit majetek pořízený v průběhu manželství, například plazmovou televizí? Na dotazy odpovídala prezidentka Exekutorské komory ČR Pavla Fučíková. 

  0 0

  Také dnes se na webu Blesk.cz můžete podívat na další díl talk show Markéta dráždí celebrity! Na naléhání manželky, dýdžejky Andrey (27) přijal pozvání producent a herec Jiří Pomeje (50). Po narození dcery Aničky (2) se stáhl do ústraní a dobrovolně šel na mateřskou.

  0 0

  Finále Elite Model Look ve Španělském sále Pražského hradu přilákalo celebrity i fajnšmekry, které veřejnost nezná. Jak si kdo poradil? Podívejte se na video!

  0 0

  Teprve před několika týdny porodila modelka Romana Pavelková (31) syna Maxe. V erotické show Blesk.cz 50 odstínů Thomase Kruchiny prozradila, že sex si užívala až do poslední chvilky! „Žena je totiž citlivější na doteky a reaguje na ně lépe. Když je žena těhotná, tak se chlap tolik nenadře. Jen ke konci těhotenství jsou kvůli váze pohyby složitější a je těžké najít dobrou polohu,“ směje se Pavelková, která před porodem přibrala 16 kilogramů, 11 se jí už prý ale podařilo shodit. Podívejte se na video§

older | 1 | .... | 10 | 11 | (Page 12) | 13 | 14 | .... | 135 | newer