Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 122 | 123 | (Page 124) | 125 | 126 | .... | 135 | newer

  0 0

  Do velké obřadní síně strašnického krematoria v Praze se dnes přišla vietnamská komunita naposledy rozloučit s dvěma chlapci, kteří 2. srpna utonuli v jezeru Lhota nedaleko Prahy. Pohřeb dětí ve věku pět a sedm let má dvě částí. První část obřadu je ve znamení buddhismu, které je ve Vietnamu nejrozšířenějším náboženstvím, druhá je podle evropských zvyklostí.

  0 0

  Počasí ovlivňuje fyzický a psychický stav našich dětí. Podrobně s Dášou Honsovou.

  0 0

  Pád dálničního mostu v Janově na severu Itálie si v úterý vyžádal nejméně 42 obětí. Tragická bilance se může jdeště zvýšit. 

  0 0

  Minuty, které rozhodly o životech desítek lidí. Podívejte se na animovanou rekonstrukci tragických okamžiků.

  0 0

  Potom, co v Afghánistánu padli tři čeští vojáci Martin Marcin (+36), Kamil Beneš (+28) a Patrik Štěpánek (+25), se agresivita Tálibánců stupňuje.

  0 0


  0 0

  V těchto dnech si připomínáme padesát let od invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa. Je ale skutečně tato událost stále v povědomí Čechů?

  0 0


  0 0

  Špinavé peníze v rodině Petry a Jiřího Paroubkových. To je jedno z nejzávažnějších obvinění, které po sobě brzy bývalí manželé hážou. Podle Petry měl její manžel nelegální příjmy, podle expremiéra si zase manželka slušně vydělávala u obviněného lobbisty. Jedno je ale jisté. Paroubková prodala společně pořízený dům v Řecku a zdá se, že bývalý šéf ČSSD z něj neviděl ani korunu. Druhá expremiérova manželka se brání, že peníze „spolkla“ starost o společnou dceru, řekla Paroubková v rozhovoru pro Blesk.

  0 0

  Bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek odmítá nařčení své stále ještě ženy Petry Paroubkové, že dostával nelegální peníze. Stejně tak v rozhovoru pro Blesk Zprávy odmítl, že by existoval předvolební deník. Vše jsou podle něj výmysly jeho ženy, se kterou se rozvádí. Paroubek za tím vidí kampaň, která má zabránit jeho zvolení do Senátu, kam kandiduje v Ostravě. 

  0 0

  Luxusní BMW, matka s dcerou i desítky novinářů. Před maďarskou věznicí, odkud dnes po šesti letech podmínečně propustili Evu Varholíkovou-Rezešovou (41), bylo od rána rušno. Magnátova dcera opustila brány věznice v půl desáté ráno.

  0 0

  Babička z Ukrajiny zdolává divokou řeku neuvěřitelným způsobem - nasedne na dřevěné koryto, které je připevněno na ocelovém laně a letí na druhý břeh. Tuto soukromou lanovku sestrojil ještě její zesnulý manžel.

  0 0

  Petr Klor u jedné z jabloní, které kvetou podruhé letos na konci srpna.

  0 0

  Několik policejních hlídek zasahovalo v pondělí večer na košickém sídlišti. Ženu s vážnými zraněními převezli do nemocnice. Mačetou na ni zaútočil její vlastní syn.

  0 0

  Dům rodiny Kománkovy stojí vedle starého hřbitova, který spravuje obec Dlhá nad Kysucou. Kameníci tam minulý týden v pátek začali opravovat jeden hrob a pak odešli. Nepovažovali za nutné pořádně ho zabezpečit.

  0 0

  Poslední prázdninový víkend přinese zvětšenou oblačnost a potřebovat budeme deštníky. Počasí u nás bude stále pod vlivem vlnící se studené fronty. Od 1. září hovoříme o meteorologickém podzimu, který nám budou připomínat zejména ranní mlhy. Ani odpolední teploty nás nebudou lákat k vodě. 

  0 0

  Vyloučené lokality, které z hlediska bezpečnosti i zdraví, ohrožují města Duchcov a Krupka, by kandidátka na senátorku Terezie Holovská (za SPOZ) neřešila, dokud by o to nestáli lidí, kteří v ghettech bydlí. Jaroslav Kubera (ODS), který v říjnových volbách hájí svůj mandát v horní komoře parlamentu, by řešení viděl v okamžitých výplatách za odvedenou práci po každém dnu. Lidi by to podle něj k práci více motivovalo.

  0 0

  Prezident Miloš Zeman nevykonává svůj úřad dobře, jak řekl Jiří Drahoš, nezávislý kandidát do Senátu s podporou TOP 09, hnutí Starostové a nezávislí, Zelených a KDU – ČSL. MLuví tam, kde má mlčet a mlčí, tam, kde má mluvit. Jeho diskuzní oponent v dnešním předvolebním studiu Pavel Fischer - také nezávislý, s podporou ODS, KDU – ČSL, TOP 09 a hnutí STAN šel ještě dál. Pro něj je Miloš Zeman už minulostí.

  0 0

  Zlo pro sociální demokracii jsou Sobotkovská část ČSSD a Milan Chovanec, ti mohou za stávající úpadek strany, jak řekl ve středečním duelu někdejší premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek. Ten kandiduje do Senátu na Ostravsku jako nezávislý s oranžovou podporou. Já jsem od ČSSD k ANO nezběhla, jsem stále nezávislá a Babiše si klidně vyslechnu, ale hlasovat budu vždy podle sebe, jak prohlásila obhajující senátorka Eva Syková.

  0 0

  Peníze jsem v trezoru měl, ale zmizely, zřejmě je vzala do úschovy moje budoucí bývalá žena, nebo Duch Svatý, uvedl ke spekulacím kolem 3,5 milionu korun v dolarech ve svém sejfu Jiří Paroubek, který kandiduje do Senátu jako nezávislý s podporou ostravské ČSSD do Senátu. Podle něj policie nic vyšetřovat nebude, protože to vůbec není třeba.

older | 1 | .... | 122 | 123 | (Page 124) | 125 | 126 | .... | 135 | newer