Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 127 | 128 | (Page 129) | 130 | 131 | .... | 135 | newer

  0 0

  Český prezident Miloš Zeman jako přivítání na národním stánku České republiky na veletrhu v čínské Šanghaji zahrál čínskému prezidentovi i ruskému premiérovi na klavír píseň Sentimental Journey. Podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka je jeho nejoblíbenější.

  0 0

  Zvrácená je celá debata o našich platech, je nevkusné a zvrácené, abychom o tom rozhodovali my sami, řekl v Epicentru Blesku poslanec za STAN Petr Pávek, který si nedávno ve Sněmovně veřejně o skokové zvýšení svého platu řekl. Poslanec Mikuláš Peksa (Piráti) naopak zdůraznil, že mu plat poslance stačí a dokud ho uživí, jeho zvýšení by neřešil.

  0 0

  Dana s Janou žijí ve společné domácnosti v pražských Dejvicích. Vychovávají spolu Daniny syny z manželství s mužem. Ondra s Kryštofem tuto změnu přijali podle svých slov přirozeně. Jejich matka Dana však dnes přiznává, že měla obavy zejména kvůli možné šikaně. Že se právě podoba jejich rodiny stane důvodem, proč bude okolí na její děti koukat skrz prsty. To se však nepotvrdilo.

  0 0

  Architekti, kteří vynalezli Ekokapsli, tedy plně soběstačný domek, přivezli svůj objev poprvé ukázat do Prahy. Podívejte se do ní s naší kamerou...

  0 0

  Manžel paní Balažkové z Partizánskeho , který utekl z domu, se objevil po čtyřiadvaceti letech. Přivezli ho ve vážném stavu do tamní nemocnice. Nedokáže chodit a paní Balažková by se o něj měla postarat nebo mu platit chůvu. Ona to však odmítá. 

  0 0

  Juraj H. brutálně napadl v centru Bratislavy 36-letého Filipínce Henryho. Ten skončil v nemocnici ve vážném stavu a po pár dnech zraněním podlehl. Soudce o vazebním stíhání útočníka rozhodl v pondělí odpoledne a vzal ho do vazby. Paradoxně bezprostředně po brutálním incidentu prokuratura k jeho vazebnímu stíhání důvody neviděla.

  0 0

  Obyvatelé ulice v prešovské části Nižná Šebastová mají těžké srdce na včelaře. Včelíny dotáhl na pole za jejich domy a za zahradami. Na místních už nejednou včely zaútočili. Nejhorší je na tom vdova na důchodu, která má nasazenou zeleninu hned vedle úlů. I ona se stala terčem útoku. Od té doby její políčko zarůstá a ona se tam bojí vkročit.

  0 0

  Téměř před dvěma lety mu v IKEMu transplantovali srdce. Vratislav Ludvík prožil klinickou smrt, pak mu lékaři nedávali moc šancí. Než pro něj našli vhodného dárce. Dobrý den.

  0 0

  Praze bude vládnout nová koalice sestavená z Pirátů, Prahy Sobě a Spojených sil pro Prahu. Jejich lídři v pondělí podepsali koaliční smlouvu, která má mezi prioritami například zahájení stavby metra D, ale také větší otevřenost a elektronizaci státní správy. Právě přílišná transparentnost a větší zapojení lidí do rozhodování může podle politického komentátora Petra Holce pražské radnici uškodit. 

  0 0

  Syn českého předsedy vlády Andrej Babiš ml. byl dle svých slov pro Seznam Zprávy unesen na Krym, tvrdí, že jeho ho otec chtěl, aby zmizel po vypuknutí aféry s údajným dotačním podvodem kolem Čapího hnízda. Skandální odhalení zřejmě otřese vládou. Hosty pořadu Epicentrum na toto téma byli živě Marian Jurečka z KDU-ČSL a politolog Jan Kubáček.

  0 0

  Kvůli infekci postupně přestala vidět. Oční operace jí po dlouhých 16 letech slepoty vrátila zrak a Hana Charvátová teď už 10 let dokonce čte bez brýlí. Prý nikdy nepřestala doufat, že se jí zrak zase vrátí. Když ihned po operaci zase začala vidět, prý to byl pro ni šok a pocit obrovského štěstí, jak řekla v Epicentru Blesku. Oční chirurgové takto vracejí zrak mnoha nevidomým.

  0 0

  Nejen počty zachráněných dětí, které se narodí předčasně, ale více i kvalita jejich života je pro nás určující, řekl ve čtvrtek v Epicentru Blesku primář neonatologie Nemocnice Na Bulovc e Martin Čihař. Dodal, že klíčová je spolupráce maminek i následná péče a díky tomu a také vývoji medicíny je Česko na špici v úspěšnosti. Podle něj z miminek, která se narodí s hmotností pod jeden kilogram, jich na rozdíl od minulých let přežije většina.

  0 0

  Babí léto nám definitivně dává vale a počasí už konečně naplno vykročilo směrem k zimě. V pátek dejte pozor na ranní mlhy, v sobotu a v neděli se ochladí tak, že k ránu spadnou teploty pod nulu, na horách dokonce až minus deset stupňů. Ani přes den už to nebude žádná sláva, v pátek naměříme maximálně 10 nad nulou, v sobotu o stupeň méně. V neděli bude nejvýše sedm nad nulou a na horách bude dokonce sněžit.

  0 0

  Podívejte se na tiskový briefing Městského státního zastupitelství v Praze a Policie ČR ke kauze údajného únosu syna premiéra Andreje Babiše na Krym a k případu kolem padesátimilionové dotace na stavbu Farmy Čapí hnízdo.

  0 0

  Poprvé od roku 89 vládne v Česku kabinet s podporou KSČM. Mnohdy se ozývají názory, že „za komunistů bylo líp." Neseme si v sobě ještě odkaz sametové revoluce, nebo pomalu a jistě zapomínáme? Nejen tomu se věnuje speciální vydání pořadu Epicentrum, jehož hostem byl dokumentarista a sociolog Fedor Gál.

  0 0

  Zátah na německou množírnu psů se povedl i díky Blesku. Zachráněno bylo asi 100 zvířat

  0 0

  Psycholožka Džamila Stehlíková v Epicentru Blesku hovořila o schizofrenii. Podle ní jsou kroky Andreje Babiše mladšího voláním o pomoc a pacienti se stejnou diagnózou bývají podle ní často zneužívání jako tzv. bílí koně. Cesta na Krym, kde je psychiatrická péče značně zaostalá, mluví jako o hazardu se zdravím premiérova syna.

  0 0

  Premiér Andrej Babiš současnou krizi v souvislosti s Čapím hnízdem a údajným únosem jeho syna na Krym ustojí, soudí komentátor Petr Holec. „Bude trvat na své pozici premiéra a dá všem najevo, že se nenechá porazit,“ dodal v Epicentru Blesku. Místopředseda ODS Martin Kupka naopak uvedl, že Babiš by z funkce odstoupit měl, protože by se tím ulevilo všem i Babišovi samotnému. „Netrváme nutně na vyspání předčasných voleb,“ upozornil Kupka.

  0 0

  Šest mrtvých, z toho čtyři bezdomovce, našli pražští strážníci na území hlavního města v uplynulém víkendu. Právě s náhlým ochlazením mohla jejich smrt mít souvislost, i když to policie zatím nepotvrdila. Pomoci v zimě lidem žijícím na ulici je ale velmi složité, stejně jako vybrat ty nejpotřebnější, nebo jen získat jejich důvěru, jak řekla v Epicentru Blesku ve středu Lucie Stejskalová, koordinátorka projektu Nocleženky, který se bezdomovcům snaží zajišťovat nocleh.

  0 0

  Hladová a vyhublá štěňata zachránili dobrovolníci záchranného spolku od chovatelky z Mostu. Podívejte se jak se drobečkům daří dnes!

older | 1 | .... | 127 | 128 | (Page 129) | 130 | 131 | .... | 135 | newer