Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 12 | 13 | (Page 14) | 15 | 16 | .... | 135 | newer

  0 0

  Paní Dagmar se rozvedla s manželem po 40 letech společného života. A protože ji prý nechal nez prostředků, zažalovala ho o výživné. Jak to dopadlo? Případ pro Ombudsmana Blesku

  0 0

  Pohled europoslance Pavla Svobody na právní postavení uprchlíků a na jednání o povinných kvótách ve Studiu Blesk. Moderuje Zuzana Štíchová.

  0 0

  Rybář a dobrodruh Jakub Vágner byl dalším hostem talk show Blesku Markéta dráždí celebrity! Opravdu randí s Eliškou Bučkovou? Jaký má vztah se svou švagrovou Simonou Krainovou? Jak to, že není ryby? A proč teď odváží Bučkovou do amazonského deštného pralesa? Podívejte se na talk show Blesku!

  0 0

  Nenechte si ujít další vydání Módní policie ulice s legendární Františkou Čížkovou! Podívejte se na video!

  0 0

  Blesk testoval kvalitu šunek. A senzorické testování, tedy ochutnávání odborníky, odhalilo, jak je výrobci "nastavují". Podívejte se.

  0 0

  Nová Miss Face 2015 Barbora Hamplová (25) přiznala, že je na holky! V Česku je tak historicky první královnou krásy, která se k lásce k ženám přiznala, navíc o ní promluvila v erotické talk show webu Blesk.cz 50 odstínů Thomase Kruchiny! Jak to přijala její rodina? A její kolegyně ze soutěže? Jaký je život lesbičky v Čechách? Podívejte se!

  0 0

  Hypotéka, zaklínadlo pro mladé i pokročilejší z nás. Domácí ekonomka shrnula praktické rady, na které byste neměli zapomenout při hledání hypotéky.

  0 0

  Novinářka Monika Le Fay a Aleš Hodina z Mezinárodního institutu pro rodinu a dítě. Oba diskutovali o kauze odebrání dětí Evě Michalákové. Zatímco ona má informace o tom, že v rodině nebylo vše v pořádku, on varuje před šířením lží. Debatu ve Studiu Blesk moderuje Václav Lang.

  0 0

  O víkendu přijel na pražské Smíchovské nádraží legendární vlak Orient Express. Pojďte se podívat dovnitř. Proč slavnému spisovateli vytvořili místo busty pomník z odpadků? A žižkovský vysílač slaví 30 let od začátku stavby, navštívil jsem i zakázaná místa. Další díl zpravodajské show Matěje Smlsala Selfie z Prahy startuje!

  0 0

  Miroslav Kalousek se na budoucí převzetí TOP 09 systematicky připravuje několik měsíců, tvrdí v rozhovoru pro Blesk.cz politolog Jan Kubáček. Projevuje se to například tím, že začal být v posledních měsících pokornější a přiznává své chyby. Ani tak ale podle něj není ideálním náhradníkem Karla Schwarzenberga v čele TOP 09.

  0 0

  Ryby jsou zombie! Někdy prostě nejdou zabít, jak se přesvědčila rodina z našeho videa, jejíž veřeče žila ještě desítky minut po smrti. A ukážeme vám i odvážnou surfačku, která neváhala a vrhla se do vln v podpatkách a veřerních šatech. Dejte si Bleskem světem s Michalem!

  0 0

  Jak to je s uprchlíky ve Švýcarsku? A co si myslí o přístupu české vlády na kvóty? Rozhovor byl se švýcarským novinářem a synem migranta z Pákistánu, Alimuddinem Usmanim (36).

  0 0

  Jak to chodí v restauraci pro psy? Naservírují vám i kočku? A byli jsme s kamerou u vvolávání duchů! Podívejte se další díl BANG! s Tomem a Bobem!

  0 0

  Paní Ilona si našla úvěrovou společnosti na internetu a pak se s jejím zástupcem sešla v obchodním domě. Jenže oni chtěli zálohu. Osm tisíc jim paní Ilona složila do rukou a pak už o nich neslyšela. Případ pro Ombudsmana Blesku

  0 0

  Kestrin Peza (36) je v České republice jednou ze tří soudních tlumočníků z albánštiny. Její profese byla do roku 1989 klidná, po otevření hranic se stala rizikovou kvůli rozkvětu organizovaného zločinu. O své práci u soudů a mezi běženci hovořila s Bleskem.

  0 0

  Zhubnul 80 kilo, ale pořád není spokojený! Pavel Vohnout (52) alias Kyklop byl hostem v talk show Markéta dráždí celebrity a prozradil, že ho čeká další chirurgický zákrok. Podívejte se na video!

  0 0

  Je až neuvěřitelné, jaké břímě musí celý život vláčet droboučká Klára Juricková (29). Nebylo dne, aby se neprala s nějakou nemocí! O všem, co má za sebou, promluvila v pořadu Úsměv vám sluší.

  0 0

  Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (29) je už několik měsíců bez chlapa! V erotické talk show webu Blesk.cz 50 odstínů Thomase Kruchiny přiznala, že má sexuální půst a vrhla se na dráhu spisovatelky! Podívejte se na video!

  0 0

  Hosteska Kristýna přišla o peníze, které jí šéfové slíbili na prémiích. Nakonec ale musela použít ověřený postup, jak na ně zatlačit. A povedlo se. Domácí ekonomka radí, jak postupovat, když vám firma dluží.

  0 0

  Ulicí hříchu v Praze už dávno není Perlovka. Víme, kde na prostitutky narazíte teď! Na Václaváku se diví - stojí tu krmelec, v luxusní Pařížské mají outlet a v Praze 2 pro změnu unikátní popelnice na třídění oleje. Je tu další díl zpravodajské show Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

older | 1 | .... | 12 | 13 | (Page 14) | 15 | 16 | .... | 135 | newer