Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 19 | 20 | (Page 21) | 22 | 23 | .... | 135 | newer

  0 0

  Erotická talk show 50 odstínů Thomase Kruchiny zpovídala Štěpánku Decastelo, moderátorku TV Barrandov! Ta hovořila otevřeně o svých zkušenostech s lesbickým sexem i o tom, že si před nedávnem nechala zúžit vagínu! Podívejte se na video!

  0 0

  Jako každé úterý i dnes se na webu Blesk.cz můžete podívat na další díl Markéta dráždí celebrity! Tentokrát pozvání přijala modelka Diana Kobzanová (32). Na rok zmizela z Čech, protože chtěla v klidu odnosit a porodit svou první dceru Ellu (8 měsíců). Podívejte se na video, v němž Diana promluvila mimo jiné o tom, že jí byl její partner během těhotenství nevěrný!

  0 0

  V únoru mu bude šedesát, a pořád je imitátor Václav Faltus (59) starým mládencem! Co dnes dělá muž, který dokáže podle vlastních slov napodobit zhruba 270 hlasů slavných, a který svého času nechyběl snad v žádném zábavném pořadu? Proč je stále sám?

  0 0

  V devadesátých letech snad nebylo herečky, která by byla svolnější k dráždivějším scénám. Snad proto Vít Olmer (72) obsadil Martinu Adamcovou (49) do většiny svých filmů – nejvíce se ale divákům vryla do paměti jako četařka Babinčáková z Tankového praporu. V 50 odstínech Thomase Kruchiny dokázala, že k erotice má blízko i dnes! 

  0 0

  Hostem talk show Blesku Markéta dráždí celebrity je dnes herečka Alice Bendová. Ta se svěřila třeba s tím, že její syn Vašek přestal po očkování chodit. Pomohl mu až léčitel! Podívejte se na video!

  0 0

  Hostem Markéty Reinischové (41) byla moderátorka Eva Decastelo (37).  V době svých začátků na ni prasklo, že v zámoří fotila erotické snímky. I když se k tomu přiznala a veřejnost už na to více méně zapomněla, tak ví, že jednou o své hříšné minulosti bude muset říct svým dětem.

  0 0

  Gala večer vyhlašování nejlepších blogerů roku byl na bizarní outfity štědrý, a proto mu věnujeme ještě jeden díl módní policie ulice. Inspirativních, osobitých a plného počtu hvězd hodných kreací bylo minimum. Snaha sloučit neslučitelné, se většinou ve smeč neproměnila. Touha po jedinečnosti skončila u pasé uniformity světa blogerů. A amatérismus, nedostatek citu pro věc se bohužel týkal i těch, jež se módě ve svých blozích věnují, anebo jejich profese kreativitu a koncept stylu vyžaduje.

  0 0

  Poslední vydání Selfie z Prahy v tomto roce je plné humoru. Jak by ne, když máme v redakci zprávařku Markétu Volfovou, jejíž smích je předmětem řady stížností na hlučnost od dalších pracovníků. A její hýkání budiž kořením silvestrovského dílu s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Každou neděli v šest vám Tom a Bob přinášejí pytel plná zábavy v pořadu Bang! A tady je sestřih toho, co se jim nepovedlo :) Hezký nový rok 2016!

  0 0

  Ty nejúspěšnější reportáže roku 2015 našeho cestovatelského koktejlu Bleskem světem ve speciálním novoročním vydání!

  0 0

  Tajná svatba Lucie Bílé a Daniela Landy! Proč se chtěl zpěvák jmenovat Dan Bílý? A jak dopadlo prasátko Babe? Zeptali jsme se v McDonalds.

  0 0

  Jedna z nejelegantnějších dam někdejší hlasatelny Československé televize neměla jednoduchý život. Chvíli poté, co vyhrála cenu popularity Zlatý krokodýl, musela legendární Jaroslava Panýrková (76) v roce 1974 televizi opustit, a živila se jako dělnice!

  0 0

  První letošní díl talk show Markéta dráždí celebrity vyzpovídal moderátorku Zuzanu Bubílkovou, které promluvila o svém dětském traumatu! Byla prý totiž tlustá! Hubnutí poté vzala tak vážně, že byla hltala projímadla! Podívejte se na video!

  0 0

  Seznamování křečíků mezi sebou, to je někdy hra o život, říká chovatelka Eva Dudíková z chovné stanice Mandarins. Právě její svěřenkyně, čtyři samičky, budou hrdinkami nonstop online přenosu Křečkovi na Blesk.cz. Křečkovi živě na: www.blesk.cz/kreckovi

  0 0

  Čtenáři Blesk.cz o víkendu vybrali jméno pro samičky křečíků džungarských, které můžete od úterý 5. ledna vidět živě v reality show Křečkovi. Přestavujeme vám první z nich - Sněhurku. Ve videu ji představuje chovatelka Eva Dudíková. Křečkovi živě na: www.blesk.cz/kreckovi 

  0 0

  Čtenář Blesk.cz vybrali jméno samičce křečíka džungarského. Je to Halina, protože to je labužnice. Podrobnosti o ní prozradila chovatelka Eva Dudíková. Křečkovi živě na:  www.blesk.cz/kreckovi 

  0 0

  Drahuška nenbo Zlata... Tato dvě jména se čtenáčům Blesk.cz nejvíce líbila pro křeččí samičku s kožíškem safírového zbarvení. Nakonec vyhrálo jméno Drahuška. Jaká je? O tom pro Blesk TV promluvila chovatelka Eva Dudíková z chovné stanice Mandarins. Křečkovi živě na: www.blesk.cz/kreckovi

  0 0

  Na Blesk.cz začíná dnes ve 12 hodin reality show Křečkovi. Můžete sledovat 24 hodin život čtyř samiček křečíků džungarských. Křečkovi živě na: www.blesk.cz/kreckovi

  0 0

  Chovatelka z chovné stanice Mandarins Eva Dudíková popsala Kačenku Křečkovou, kterou můžete sledovat živě na www.blesk.cz/kreckovi

  0 0

  První den života Křečkových v přímém přenosu byl ospalý, ale Sněhurka přesto nevzdávala pokusy o dobytí věže. Neodradily ji ani dva pády. Křečkovi sledujte živě na:www.blesk.cz/kreckovi

older | 1 | .... | 19 | 20 | (Page 21) | 22 | 23 | .... | 135 | newer