Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 23 | 24 | (Page 25) | 26 | 27 | .... | 135 | newer

  0 0

  Lidí se závislostí na hraní automatů či online sázení neustále přibývá. Spolu s tím ale roste i počet těch, kteří se kvůli této závislosti zadluží. V dalším díle Domácí ekonomky se mimo jiné dozvíte, jak se závislostí bojovat.

  0 0

  Že fouká vítr na nástupištích v metru, je jasné. Proč ale duje i na eskalátorech a ve vestibulech? Kde vyroste nemocnice pro bezdomovce? A název Lítačka pro náhradnici Opencard byl hlavně marketingový tah - cílem bylo rozpoutat diskuzi. Nejen to uvidíte v aktuálním díle pořadu Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Nosit domů špatné známky se někdy nevyplácí. Přesvědčila se o tom i školačka v Číně. A jak to dopadne, když je matka nervózní ze zásnub? Skončí s hlavou v písku. Je tu další díl pořadu Bleskem světem s Michalem Sedlickým.

  0 0

  Tom a Bob zjistili, kdo je největší fanoušek Messiho. Je to Čech! A jak opravit auto během pár vteřin?

  0 0

  Od mozkové mrtvice v říjnu 2013 se bavič Novotný (67) na veřejnosti příliš neobjevuje – přestože fyzicky je na tom výborně, stále mu lehké potíže dělá mluva. Proto od kolapsu nikomu neposkytl větší rozhovor – až teď Zuzaně Bubílkové (63) pro pořad Koho čas vzal!  

  0 0

  Po premiéře dlouho očekávaného snímku Lída Baarová se jeho režisér Filip Renč (50) dostal pod palbu kritiky svých kolegů ze šoubyzu. V talk show Markéty Reinischové (41) promluvil o tom, co si o lidech, kteří na snímek kydají špínu, myslí.

  0 0

  Křečkovi se nám pěkně zakulacují! Aby ne, chutná jím. Třeba paprika... 

  0 0

  Řada kritických hlasů se na adresu běženců dotazuje, proč proudí do Evropy davy "mladých zdravých mužů". Podle dobrovolníka Michala Majznera z projektu Příběhy uprchlíků, který promluvil ve studiu Blesk, je vysvětlení poměrně jasné. Kromě toho zdůraznil, že domněnku, že za celou uprchlickou krizí stojí nějaká organizace, považuje za sci-fi. 

  0 0

  Vítejte u módní policie ulice, v níž se opět tančí. Tentokrát se jedná o kurzy salsy v brněnské kavárně Savoy, kde se reportérka Tereza sukýnek a střevíčků na podpatku nedočkala, jak přepokládala. Naopak zklamaně poznamenala, že nebylo z čeho vybírat. Každopádně čtveřice, která se dnes ocitla před kamerou, jedinečností nevyniká a představuje prověrku vkusu na poli uniformity.

  0 0

  Brunetka z Gymplu nebo Cest domů Zelníčková (21) se nezdá! V erotické talk show Blesk.cz 50 odstínů Thomase Kruchiny prozradila, že zpívá v metalové kapele, a podobnému „drsnému“ stylu se nebrání ani v sexu! Podívejte se na video!

  0 0

  Říkáte si, že spořit na důchod je brzy a že se to nevyplatí? Můžete ale ušetřit a ještě se zajistit na stáří, nikdo jiný to za vás neudělá. Kdy začít spořit a kolik? A jaké se chystají změny v penzijním připojištění?

  0 0

  Cestou po Praze má člověk občas pocit, že se najednou ocitl v minulém století. Podívejte se na místa, kde se zastavil čas. Jaké nedostatky má nová tramvaj? A na kterých křižovatkách řidiči loni nejčastěji bourali? Je tu další díl pořadu Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Pamatujete na Romku Helenu z osady na Slovensku a její TUKABEL? Nejen ona je hvězdou různých remixů.

  0 0

  Nemůžeme potomkům říkat, že všichni uprchlíci jsou nebezpeční. Prezident Miloš Zeman svými názory pouze zbytečně zostřuje debatu o závažném tématu. Děti současná situace zajímá a musí se naučit udělat si z dostupných informací vlastní názor. Ve Studiu Blesk to řekl Karel Strachota, ředitel programu Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísni.

  0 0

  Blíží se Velikonoce, a to je nejlepší čas přemýšlet o detoxu. Abyste na něj šli chytře a bez chyb, je tady druhý díl pořadu Opravna zdraví s Evou Fraňkovou. 

  0 0

  Víme, jaké tajemné síly stojí za zraněním Tomáše Rosického! A jak měří policie - nejen to v novém díle BANG! od Toma a Boba.

  0 0

  Jak to bylo s rozpadem legendární Rangers/Plavci, jejíž hit »Promovaní inženýři« zná takřka každý? V pořadu Zuzany Bubílkové (63) Koho čas vzal na Blesk.cz o tom promluvil jeden z jejích zakládajících členů Jiří Veisser (69)! Mohla za to ženská! A jak vzpomíná natragickou smrt frontaman kapely Milana Dufka?

  0 0

  František Hromadník řeší spor kvůli kotli. Potom, co u něj byli měřit vodu mu přestal fungovat. Ale kdo nese vinu? Případ pro Ombudsmana Blesku

  0 0

  Pozvání do talk show Markéty Reinischové (41) přijal hitmaker a producent Michal David (55). Se svou manželkou Marcelou (54) je už 32 let ženatý, a jak sám řekl, lhal by, kdyby tvrdil, že jí byl po celou dobu věrný. Podívejte se na video!

  0 0

  Až dosud znala Marie Huňková (51) z Přerova jen vesnické zábavy a menší plesy. O tom, že jednou protančí střevíce na okázalém Plese v Opeře, vždy jen snila. Blesk jí v pořadu Úsměv vám sluší proměnil v Popelku a splnil jí tak dávný sen.

older | 1 | .... | 23 | 24 | (Page 25) | 26 | 27 | .... | 135 | newer