Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 30 | 31 | (Page 32) | 33 | 34 | .... | 135 | newer

  0 0

  Je nejmalebnějším místem v Praze, přesto o něm skoro nikdo neví. Kde ho najdete? Zámky lásky ničí památky, každé úterý kvůli nim vyráží plně vybavená četa na Karlův most. Jak vypadá jejich likvidace? Co dělat, když vám něco spadne do kolejiště metra nebo když vám zahučí klíče v kanálu? Jak vypadají nejošklivější stavby v Praze? A primátorka Krnáčová v hnoji. Pusťte si další díl Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Islámští radikálové a radikální islamofobové se vzájemně potřebují. Ve Studiu Blesk to uvedl arabista Bronislav Ostřanský. Podle něj nesnášenlivá hnutí proti islámu zapadají do plánu islámských radikálů, kteří budou díky tomu vnímáni jako spojenci i pro takové muslimy, kteří krvavé útoky islamistů nyní odsuzují. Protimuslimská „hysterie“ podle něj už v Česku je. 

  0 0

  Uplynulo 104 let od potopení Titaniku. Tom a Bob z pořadu Bang! se vypravili na výstavu Titanic v pražských Letňanech.

  0 0

  Ženy. Jak to dopadne, když jedna je ve sportu šikovná a druhá ne? Takhle!

  0 0

  Králíci jsou nejčastějším chovaným zvířetem v kleci v Evropské unii. Téměř 99 % z nich prožije celý svůj krátký život v kleci. Proti špatným podmínkám ve velkochovech bojuje mezinárodní organizace Compassion in World Farming, která Blesk.cz poskytla autentické záběry z chovů. Podívejte se na ně v rozhovoru s aktivistkou Romanou Šonkovou. Upozorňujeme, že některé nejsou vhodné pro slabší povahy.

  0 0

  Jakmile v Česku dozněly silné komentáře o návštěvě čínského prezidenta a o zákocích policie, vody znovu rozčeřil prezident Zeman. Na kritiky se neohlížel a policii pochválil. Proč? I to vysvětlil v pořadu Blesku S prezidentem v Lánech.

  0 0

  Prezident Miloš Zeman se v pořadu Blesku S prezidentem v Lánech opřel do Lenky Dusilové, která ho kritizovala za podlézání Číně. Co dalšího jí vzkázal?

  0 0

  Proč policista naboural 51 aut? Mohla za to policejní mise zaměřená na Zemana! A stalo se vám někdy, že vás někdo otravoval na veřejných záchodech?

  0 0

  Šestý díl pořadu Blesku S prezidentem v Lánech byl jako obvykle výživný. Prezident nešetřil bonmoty ani narážkami. Opřel se například do zpěvačky Lenky Dusilové, která ho zkritizovala za podlézání Číně. Řeč byla i o inkluzi škol, dluhu ČSSD a roli Zemana v kauze Lidového domu. Zaznělo ale i mnohem víc...

  0 0

  Před čtyřmi roky musel Pavel Dumrovský (58) opustit lukrativní křeslo moderátora Televizních novin na Nově, a od té doby nepracuje. „Vydělal jsem si za dobu práce v médiích tolik, že už do důchodu nemusím pracovat,“ pochlubil se v pořadu Zuzany Bubílkové na Blesk.cz. Podívejte se na video!

  0 0

  Od 1. dubna je znovu otevřené letecké muzeum v Kunovicích, dron Blesku se nad tamními exponáty proletěl a nabízí exkluzivní ukázku. Více jak 20 exponátů dokumentuje leteckou historii a leteckou výrobu, která dodnes hraje významnou roli na východní Moravě. Návštěvníci si zde můžou nejen na letouny sáhnout, ale mohou se i podívat do jejich interiérů. Mimo dopravní a sportovní letouny jsou zde vystaveny vojenské letouny, vrtulník a výzbroj Československé lidové armády.

  0 0

  Prezident Miloš Zeman pochválil zpěváka Karla Gotta za jeho slova o migrantech, které zlatý Slavík obvinil ze zneužívání dětí, prostřednictvím kterých prý běženci vyvolávají soucit.

  0 0

  Bývalý velvyslanec ČR ve Velké Británii Michael Žantovský o návštěvě čínského prezidenta u nás a ve Velké Británii. Jaké je srovnání s Českem, podlézala naše země Si Ťin-pchinhovi až moc?

  0 0

  Prezident Miloš Zeman pravidelně v každém vydání pořadu S prezidentem v Lánech odpovídá na dotazy čtenářů Blesku. Tentokrát jsme je natáčeli v jedné továrně v Teplicích. Padla témata jako lži okolo citacím Ferdinanda Peroutky a nebo kolem smrti Jana Masaryka.

  0 0

  Proměna Adama Mišíka (18) v popovou star Miley Cyrus v soutěži Tvoje tvář má svůj hlas ho katapultovala do povědomí veřejnosti. Co bylo pro mladého muzikanta největším oříškem ve změně na ženu, prozradil v talk show Markéta dráždí celebrity.

  0 0

  Až do smrti svého otce Marie K. (60) z Krnova trpěla za to, že její matka porodila nemanželské dítě a odložila ho. Táta svalil vinu na dceru a celý život ji surově bil.

  0 0

  Jedna z nejúspěšnějších českých pornohereček Wendy Moon, vlastním jménem Jana (26), své příjmení tají. Čím se naopak chlubí, je její „profesní specializace“: Wendy je prý totiž odbornicí na orální sex! Její rady zazněly v erotické show Blesk.cz 50 odstínů Thomase Kruchiny, kde si je můžete pustit už teď!

  0 0

  Herečka a moderátorka Martina Adamcová dnes slaví 50. narozeniny! Poslechněte si její intimní zpověď, kterou poskytla erotické show 50 odstínů Thomase Kruchiny!

  0 0

  Z trdelníků se zmrzlinou se stal takový hit, že už je nabízejí téměř všude. Pojďte se podívat do nouzové kolonie Kotlaska, která se nachází hned za činžáky na Palmovce. Místa, kde vás nejčastěji srazí tramvaj. A jak teď vypadá Národní knihovna? Z luxusních sálů jsou ruiny. Je tu další díl Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Nevěřili byste, na čem všem mohou lidé chtít závodit. Zebry, pštrosi? Není problém! A máme také záběry opravdového aladina! Podívejte se další Bleskem světem s Michalem.

older | 1 | .... | 30 | 31 | (Page 32) | 33 | 34 | .... | 135 | newer