Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 31 | 32 | (Page 33) | 34 | 35 | .... | 135 | newer

  0 0

  Rvačka kvůli gramatice, jaké to je mít za kámoše huliče a vezmou vám na reklamaci špinavé boty?

  0 0

  Zpívající bubeník a interpret hitů Citónová holka nebo Jak svět přichází o básníky Vítězslav Vávra (62) neprožívá ideální období! Kvůli bolestem kyčle téměř nechodí, a kvůli zdravotním problémům se s ním dokonce rozvedla jeho třetí žena! Podívejte se na Koho čas vzal!

  0 0

  Na mýtině ve Slavkovském lese stojí penzion Nimrod, kdysi vyhledávané místo pro smetánku, dnes polorozbořená stavba. Dron Blesku se na něj letěl podívat z výšky... Místo je prý tajemné, hosté tady měli pocit, že nejsou v pokoji nikdy sami a děti údajně mluvily s duchy!

  0 0

  Babička s tváří mladice, herečka Švandová (68) zřejmě objevila elixír mládí. V talk show  Markéta dráždí celebrity! konečně prozradila, co se svým obličejem a tělem ve skutečnosti dělá.

  0 0

  Zpívajiící bubeník Víťa Vávra, který v 1. části pořadu Koho čas vzal promluvil o svých zdravotních problémech, připustil, že by možná pomohlo, kdyby začal dodržovat zdravý životní styl. Ale to prý nedokáže... Podívejte se na druhou část zpovědi rezignovaného umělce!

  0 0

  Jarní týden módy MBPFW je vždycky velkou podívanou, což se týká nejen kolekcí prezentovaných na přehlídkách, ale i diváků. Milovníků světa odívání a doplňků, jež se chtějí oproti uniformitě vyhranit, ale ne vždy jsou jejich extravagance, snaha po osobitosti na potlesk. Každopádně jde o show, proto štáb Blesku na fashion weeku oslovil řadu mladých, lidí, pořídil z něj seriál módních policií z pražské ulice. Toto je druhý díl.

  0 0

  Moderátor Leoš Mareš slaví 40. narozeniny! Jeho stále ještě manželka Monika o něm v erotické show Blesku prozradila, jaký je v posteli! Napoprvé to prý nebylo nic moc...

  0 0

  Zpěvák Jan Bendig (22), který se proslavil účastí v soutěži Česko hledá SuperStar, svou homosexuální orientaci dlouho tajil. V erotické show Blesk.cz 50 odstínů Thomase Kruchiny se svěřil proč.

  0 0

  Možná i vy patříte mezi zákazníky, kteří mají strach v restauraci platit kartou, obavy jsou ale zbytečné, pokud tedy budete trvat na správném postupu platby.Podívejte se! 

  0 0

  Pro 1. máj je symbolem Petřín. Vypátral jsem pro vás zajímavosti, které ví jen málo lidí. A zavzpomínáme i na prvomájové průvody. Dále uvidíte, jak vtipně Vietnamci pokutují špatně parkující řidiče v pražské tržnici SAPA. Od muže, který obsluhuje XXL jeřáb nad Národním muzeem, se dozvíte i to, kam chodí na záchod. A problémy s holubím trusem nikdo neřeší. Užijte si další díl Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Blíží se filipojakubská noc a ta připomíná jednak erotické mystérium sabatů, jednak pohanský Beltine, svátek lásky. No a hned po čarodějné noci následuje líbání pod třešní a první máj, lásky čas. Jak postupovat při milostném rituálu, proč je důležité umět se uspokojit a co je v sexu lepší, než čarodějné koště? O tom všem mluví sexkoučka Julie Gaia Poupětová. 

  0 0

  Začíná jaro a burani z USA vyjíždějí do bláta! A lemuři mezitích chytají slunce. Dejte si nové Bleskem světem. 

  0 0

  Tom a Bob zjistili, jaké to je v domácnosti Tomáše Řepky a Vlaďky Erbové! A jak se ubránit přepadení? Dejte si nejnovější Bang!

  0 0

  Nebyli sice takový fenomén jako Lunetic, i tak ale chlapecká skupina V.I.P. svého času zazářila. Jenže pak upadli do zapomnění, což nejhůře nesl zpěvák Jiří Koběrský (37). „Byli jsme na něco zvyklí, prodali jsme třicet tisíc desek, a pak najednou se s vámi začnou bavit jako s nikým. Nepřišlo mi to fér. Když máte něco za sebou nechcete, aby se s vámi bavili jako s uklízečkou,“ svěřil se v pořadu Zuzany Bubílkové Koho čas vzal.

  0 0

  Lechův kámen nad středočeským městem Kouřim je tajemný! Jsou pod ním prý i poklady! Jak je najdete?

  0 0

  Velmi intimní zpověď Zdeňky Pohlreichové, manželky Zdeňka Pohlreicha, která má za sebou boj s rakovinou. Ta své pocity popsala ve své nové knize, ale i v naší talk show Markéta dráždí celebrity!

  0 0

  Lanovka na pražský Petřín se dnes po sedmi měsících vrátila do provozu. Důvodem zastavení provozu byla rekonstrukce trati, stanic i vozů. Pražský dopravní podnik (DPP) zastavil provoz lanovky loni v září. Opravy si vyžádal havarijní stav způsobený sesuvem půdy. Lanovka je v provozu od roku 1891 a její dráha měří 510 metrů. Na dráze platí všechny jízdenky pražské MHD.

  0 0

  Je to největší dopravní letadlo na světě a od neděle letá mezi Prahou a Dubají na pravidelné lince. Blesk.cz byl u toho, když na Letiště Václava Havla dorazil obří Airbus A380.

  0 0

  Mají se houbaři a turisté bát, že si nově budou kromě plných košíku odnášet z lesů také tučné pokuty za porušení zákazu vstupu? Podle náměstka ministerstva zemědělství Patrika Mlynáře k tomu není důvod. V úterý to řekl ve Studiu Blesk v debatě s Danielem Pitkem (SZ), autorem petice Bez peněz do lesa nelez. Ten je opačného názoru.

  0 0

  O muže se Maja Madárová začala zajímat už v pubertě, stejně jako většina ostatních dívek. Ještě nikdy s nimi ale neměla milostný poměr. V pořadu na blesk.cz Úsměv vám sluší prozradila, proč na své poprvé stále ještě čeká.

older | 1 | .... | 31 | 32 | (Page 33) | 34 | 35 | .... | 135 | newer