Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | 2 | 3 | (Page 4) | 5 | 6 | .... | 135 | newer

  0 0

  Koupání v rybníku i chození naboso  sice patří k létu, měli bychom ale myslet i na možná rizika. Takový zánět močového měchýře je velmi bolestivé onemocnění, které má navíc tendenci se vracet.  Na otázky z oblasti urologie odpovídala doktorka Michaela Matoušková z Urocentra Praha. 

  0 0

  Paní Dana měla těžký život. Trápila ji rakovina, pak násilí v domácnosti a nakonec i chudoba, když se pokoušela zajistit rodinu. Blesk ji vzal na proměnu do pořadu Úsměv vám sluší, podívejte se!

  0 0

  Dozvíme se konečně pravdu o tom, jak to bylo s přespáním České Miss World 2013 Lucie Kovandové (21) u nejžádanějšího nezadaného hokejisty Jaromíra Jágra (43)? Lucie totiž byla hostem pravidelné čtvrteční erotické talk show webu Blesku.cz 50 odstínů Thomase Kruchiny! Lucie se toho nebála a prozradila, že se Jardou už se kamarádí téměř dva roky. Prý jej coby hokejová fanynka sama oslovila na facebooku, a dokáží si spolu povídat celé hodiny – ovšem pouze o sportu a ve vší počestnosti. O žádné nájezdy na Luciinu branku nebo zakázané uvolnění se prý Jarda nepokoušel. Zřejmě i proto, že slavný hokejista není Luciin typ. „Jarda je na mě moc starej. Mě se líbí muži stejného věku…“ tvrdí. A jak to tedy bylo onu noc po mistrovství, kdy se Luciin oficiální přítel Vít Juránek ocitl v postavení mimo hru? „Jarda si mě vyzvedl na Hlaváku, potom jsme šli k němu domu, ale nic nebylo,“ popsala Lucie v talk show. „Mně se sex na jednu noc příčí,“ dodává s tím, že přítel o všem věděl a nic nenamítal. Kdyby tomu ale bylo naopak, a její přítel přespal u kamarádky, žárlila by jako ďas. Podívejte se už teď na erotickou talk show 50 odstínů Thomase Kruchina na webu blesk.cz!

  0 0

  Web Blesk.cz vám přináší první díl pravidelného cestovatelského magazínu Bleskem světem, který budete moci sledovat každý pátek! Ten vám bude každý týden přinášet koktejl zajímavostí z celé planety. Co uvidíte dnes? Třeba závody čivav na Floridě nebo fanatickou fanynku britské královské rodiny! Podívejte se na video!

  0 0

  Hostem studia Blesk byl přední český porodník Jaroslav Feyereisl. Těhotným ženám poradil, jak zařídit, aby jim při porodu na břicho doktor nenaskakoval ani na něj netlačil. Lékař ale odpovídal i na vaše otázky. Jednu z nich mu poslal přímo otec zmrzačené Lucinky. Právě při jejím porodu lékaři zakázanou Kristellerovu expresi použili.

  0 0

  K zářivému úsměvu je těžké se dopracovat, zuby vám může obarvit i džus nebo omáčka. Jak ale mít zuby jako perličky? Pomáhají bělicí zubní pasty nebo třeba citronová šťáva? Odpovídá stomatolog Vadim Sherman ve Studiu Blesk.

  0 0

  Jonáš Čumrik alias Johny Machette studuje Akademii žurnalistiky a nových médií a média už umí ovládat skvěle! Na YouTube už si jeho videa pustilo 28 milionů lidí (číslo k 6. červnu 2015). Jak to dělá? A proč si chce tykat s Babišem? Podívejte se na rozhovor ve studiu Blesk.

  0 0

  Paní Truksová se nestačila divit, když se jí z čistírny vrátily koberce. Moc z nich nezbylo. Pak se nestačila divit podruhé, že reklamaci čistírna odmítla. Tak nastoupil Ombudsman Blesku a najednou to šlo... Podívejte se na reportáž.

  0 0

  Pozvání do úterní talk show Blesk.cz Markéta dráždí celebrity tentokrát přijala herečka a zpěvačka Michaela Dolinová (51). Promluvila mimo jiné o své kolegyni z muzikálu Přízrak Londýna Ivaně Gottové (39), která před nedávnem představení ze dne na den opustila. Podle Dolinové byl odchod Gottové velmi překvapivý.

  0 0

  Štáb módní policie ulice vyrazil do Mariánských lázní. Hledali jsme šviháky v mokasínách, dámičky v šatech... Ale bohužel, tenhle styl jakoby snad vymřel. I když, snaha se cení. Jak dopadli hosté na zahájení lázeňské sezóny, na to se podívejte v Módní policii ulice Františky Čížkové.

  0 0

  V devadesátých letech snad nebylo herečky, která by byla svolnější k dráždivějším scénám. Snad proto Vít Olmer (72) obsadil Martinu Adamcovou (49) do většiny svých filmů – nejvíce se ale divákům vryla do paměti jako četařka Babinčáková z Tankového praporu. V 50 odstínech Thomase Kruchiny dokázala, že k erotice má blízko i dnes! 

  0 0

  V novém cestovatelském videomagazínu Blesku se dnes podíváme na oslavy do Thajska, do Anglie na jeden netradiční zápas, nebo na turnaj ve cvrnkání kuliček. 

  0 0

  Herečka Martina Adamcová (49) v talk show 50 odstínů Thomase Kruchiny odkryla kromě zákulisí natáčení svých erotických filmů i něco z vlastního intimního života! Třeba to, že vyznává autoerotiku! Podívejte se na mimořádný 2. díl naší pravidelné talk show!

  0 0

  České ženy a dívky, mějte se na pozoru před muži z arabských států, kteří chtějí do Evropy. Tak zní obava dokonce i z ministersva zahraničí. Radana Rovena Štěpánková, psycholožka a psychiatrička radí ženám, jak nakládat s city u exotických mužů... 

  0 0

  Ministerstvo zahraničí minulý týden varovalo Češky před sňatky s cizinci, především z arabských států. Střet kultur totiž může být nejen pro vztah, ale i samotnou ženu zničující. Téma Studia Blesk.

  0 0

  Ilona měla zraněnou páteř, i kvůli tomu tloustla a měla velké zdravotní problémy. Nakonec se jí podařilo zhubnout 30 kilo a bojuje dál. Podívejte se na její příběh v pořadu Úsměv vám sluší!

  0 0

  Tomio Okamura se znovu pustil na tenký led! Se svým novým hnutím chce vyhlásit nulovou toleranci nepřizpůsobivým, a také imigrantům. Podle politologa Zdeňka Zbořila Okamura nebezpečně balancuje na hraně lidských práv.

  0 0

  Kralující Česká Miss Nikol Švantnerová (22) šla v erotické talk show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny s kůži na trh! Přiznala totiž, že v modelingu, zejména tom zahraničním, je běžnou praxí nabídka práce za sex. Sama se dokonce setkala se sexuálním obtěžováním! Podívejte se na video!

  0 0

  Podívejte se na další cestovatelského videomagazínu Blesku!

  0 0

  Po rekordně nízkých úrokových sazbách přišel obrat a některé banky zdražily hypotéky. Podle odborníků už máme zlaté časy nízkých úrokových sazeb za sebou, na druhou stranu ale prý nejde o žádné razantní zvýšení. I tak ale experti radí hypotéku pečlivě vybírat. Ve Studi Blesk odpovídal finanční poradce Vladimír Weiss.

older | 1 | 2 | 3 | (Page 4) | 5 | 6 | .... | 135 | newer