Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 41 | 42 | (Page 43) | 44 | 45 | .... | 135 | newer

  0 0

  Pražský semmering skrývá romantiku, o které řada lidí netuší. No posuďte sami. Dozvíte se také, co se opravdu stane, pokud se opřete o dveře v metru. Geniální bezdomovec Letenský George bohužel zemřel, poslechněte si, jak skvěle hrál na pouliční klavír. Jak vznikly názvy čtvrtí Prahy 21 a 22? A na závěr něco z dopravy - jak je to s linkou 666 jezdící na Čertův vršek? Je tu 54. díl Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Podívejte se na pole dance, jaký jste asi ještě neviděli! V novém díle Bleskem světem

  0 0

  Tom & Bob ukážou jak udržet spokojený vztah se svojí drahou polovičkou! A jde si koupit nové čelo?

  0 0

  Někdejší prezident dnes už neexistující soutěže Miss ČR Miloš Zapletal (73) před osmi lety soutěž prodal a odstěhoval se na venkov. „To, co jsem uměl, už jsem udělal, a víc toho v showbyznysu neumím,“ vzpomíná na 18 let organizování soutěže, která dnes v nových rukou pomalu skomírá. Ani Zapletal ji nesleduje, věnuje se své farmě, kterou si z utržených peněz zrekonstruoval.

  0 0

  Vodní nádrž Jesenice leží zhruba 7 kilometrů jihovýchodně od Chebu na řece Odravě. Z přehrady vyčnívající most přes řeku Odravu kdysi spojoval dvě části obce Všeboř, jejíž převážná část byla přehradou zatopena. Dnes je potopený most oblíbenou turistickou atrakcí.

  0 0

  V roce 2014 se Veronika Kašáková, která vyrůstala v dětském domově, dostala do finále České Miss. V talk show Markéta dráždí celebrity! promluvila o své biologické matce, která jí v době, kdy byla závislá na těžkých drogách, odložila do dětského doma. I když jí už dávno odpustila, tak mateřskou lásku k ní necítí. Podívejte se na video!

  0 0

  Ve Španělském sále Pražského Hradu opět proběhlo české a slovenské finále světové, vysoce prestižní soutěže Elite Model Look, jež vítězům jistí práci ve špičkovém modelingu. Ti úspěšní vlastní ještě před plnoletostí byt na Manhattanu a vydělávají prachy, o nichž mohou jejich rodiče jen snít. O atraktivnosti klání dospívajících Lolit a mladých Kenů tedy není sporu a tomu odpovídala i skvadra veřejnosti neznámého publika, jemuž gala diktovalo dres code Black Tie.

  0 0

  Petra Růžičková (32) je při svých 185 centimetrech výšky jednou z nejvyšších modelek u nás. V erotické show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny přiznala, že budí u mužů respekt! Pohledná blondýnka totiž vystudovala právnickou fakultu, přesto se ale od svých 19 let živí jako modelka.

  0 0

  55. díl zpravodajské show Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem vás nejdříve zavede na Letnou. Tam lidé běhají pro charitu. A pracující důchodce Štefan Krč má cíl: Uběhnout 600 kilometrů. Dále se podíváte, jak vypadá kancelář primátorky Krnáčové. Najdete v ní plyšáka i sportovní náčiní. Zjistíte, kde se natáčel film Což takhle dát si špenát a jak se daná místa proměnila. Odhalíme původ názvů dalších městských částí. A nakonec vyšplháme na obrovskou rozhlednu. Tedy, obrovskou úplně ne.

  0 0

  Všechny plastové láhve nemusí skončit ve sběru! Tady jsou 3 typy, co s nimi můžete udělat. Podívejte se na video!

  0 0

  Svět zešílel. Dokazuje to i nový díl Bleskem světem s Michalem Sedlickým. Ukáže vám třeba jednu rajdu z Ruska, která provokovala řidiče v rušném provozu a nebo divno-rodinu, která vlastní dceru vyměnila za panenku.

  0 0

  Bývalí milenci Borhyové se kvůli ní porvali. A půjčí vám dodávku na převoz uprchlíků? Podívejte se na Bang! v podání Tom a Boba.

  0 0

  Po skončení pořadu Neváhej a toč jako by Eduard Hrubeš (79) zmizel z veřejného prostoru. Oblíbený moderátor je však stále čilý a aktivní… „Jen není odbyt,“ říká. V pořadu Koho čas vzal na Blesk.cz promluvil také o smrti své milované ženy Blanky (†70).

  0 0

  Chráněná krajinná oblast Pálava byla vyhlášena výnosem Ministerstva kultury ČSR ze dne 19. 3. 1976 na území o rozloze 83 km² zahrnujícím hřebeny Pavlovských vrchů, většinu z nás ale víc zauje víno, které na Pálavě roste a zraje. Dron Blesku se nad Pálavou proletěl, aby vám ji ukázal trochu jinak.

  0 0

  Frontman skupiny Elán Jožo Ráž (61) v  talk show Markéta dráždí celebrity! přiznal, že denně popíjí whisky a kouří doutníky. Je to prý jeho jediná neřest, kterou má pod kontrolou. Zavzpomínal i na děsivou autonehodu, kdy před 17 lety skončil na několik týdnl v komatu...

  0 0

  Toužila po dvou dětech, nakonec má Petra G. (40) z Mělnicka čtyři. Nejmladší si nechala na popud své matky, která se však poslední vnučky nedožila. Zabila ji totiž rakovina.

  0 0

  Před více než rokem moderátorka Štěpánka Decastelo (37) v erotické talk show Belsku 50 odstínů Thomase Kruchiny přiznala, že podstoupila chirurgické zúžení vaginy. Teď ale musí znovu! Výsledek totiž nevydržel zátěž! Podívejte se na video!

  0 0

  Máme pro vás tip, co s nepotřebnou krabicí, kterou byste stejně vyhodili. V pořadu Vyrob si sám.

  0 0

  Hasičárna v Krči má jako jediná v Praze hadicové oddělení - po každém zásahu sem svážejí hadice z celé metropole. Proč hlavnímu městu hrozí, že letos nebudou na Staroměstském náměstí trhy? Odhalili jsme fantoma, který ze srandy mění nápisy na autobusech. Jak vznikly Štěrboholy, Koloděje a další městské části? A (ne)bezbariérový přístup na Vyšehradě. Dejte si 56. díl zpravodajské show Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Američtí mariňáci mají super drsný výcvik, podívejte se, jak by přežili, kdyby jejich vrtulník spadl do vody. A ukážeme vám také páníčka, co se svým psem skáče do vody.

older | 1 | .... | 41 | 42 | (Page 43) | 44 | 45 | .... | 135 | newer