Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 46 | 47 | (Page 48) | 49 | 50 | .... | 135 | newer

  0 0

  Světem se šíří nový trend.. Dav lidí prostě zamrzne a přestane se hýbat. A jak vypadají nejzákeřnější pomsty krocanů? Podívejte se.

  0 0

  V novém díle pořadu Bang se dozvíte, jak vyhrát snadno peníze a proč se nebát, když se dějí divné věci.

  0 0

  Všichni nad tím sňatkem kroutili hlavou! Když si v roce 1992 tehdy 88letý komik Jára Kohout (†89) bral o šedesát let mladší Marcelu (52), bylo to velké pozdvižení! Jak k tomu došlo a jak Marcela na legendu první republiky vzpomíná? Podívejte se na video!

  0 0

  Ještěd je symbolem Libereckého kraje a svojí polohou v 1012 metrech nadmořské výšky též dominantou severních Čech. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Perretovu cenu a stal se národní kulturní památkou a stavbou století. Blesk kolem něj letěm s dronem, když zrovna svítalo. Podívejte se.

  0 0

  Manželka bývalého premiéra Jiřího Paroubka (64) Petra (43) loni v únoru přežila krvácení do mozku. Po dvou týdnech na JIPce se v domácím léčení vracela do běžného života. V talk show Markéta dráždí celebrity! se svěřila, že má výpadky krátkodobé paměti a její mozek zestárl o patnáct let.

  0 0

  Obecně platí, že módou, trendy odívání žijí mnohem víc ženy než muži, kteří se na tomto poli většinou drží při zdi a sází na klasiku či mainstreamem doby jištěný, tudíž nudně uniformní styl. Ale i zde existují pravidlo potvrzující výjimky. Na pražském týdnu designu a módy zvaném Designblok jich byla řada. U některých doprovodila snahu o jedinečnost křečovitost, jiní měli lehčí ruku a podstatný punc přirozenosti jim nescházel. Tato čtveřice mužů budiž ilustrativním příkladem.

  0 0

  Známá youtuberka Sejroška, která proslula svými originálními radami na líčení, přijala pozvání do erotické talk show Blesku! Podívejte se na video!

  0 0

  V 65. dílu zpravodajské show Selfie z Prahy se s reportérem Matějem Smlsalem nejdříve podíváte na skvosty ve stanici metra Karlovo náměstí. Dále se podivíte nad kluky, kteří se věnují parkouru - skáčou totiž přes propasti a lezou po budovách v Praze. Podrobně se seznámíte s památníkem na Vítkově - mimo jiné se podíváte do míst, kde balzámovali mrtvolu prezidenta Klementa Gottwalda. A nakonec se pobavíte nad neobvyklým řidičem. 

  0 0

  V dnešním díle Vyrob si sám vám ukážeme, jak si můžete vyrobit adventní "věnec" z pár věcí, které máte určitě doma!

  0 0

  V novém díle pořadu Tajmená místa se podíváme k "modlivému dolu" na českobudějovicku, místu vraždy, kde se prý začaly dít zázraky. Podívejte se na video!

  0 0

  Znáte, občas máte geniální nápad, co určitě všechny pobaví.. ale chyba, spíš se všichni pobaví až později na váš účet. A jak vypadaní nejhorší tlačeni kvůli slevám na Black Friday? Podívejte se!

  0 0

  V dnešním díle pořadu Bang se dozvíte jak asi vypadala žádost Jágra o ruku a jestli v kině můžete jít do prázdného sálu!

  0 0

  Dvorní český dabér Dustina Hofmana nebo Woodyho Allena Jiří Prágr (65) má hodně slavné kořeny! Jeho pradědečkem byl slavný spisovatel Alois Jirásek (†79)! „Vím o něm věci, které se na školách nevyučují, takové ty drbárny,“ směje se herec. Co třeba? Podívejte se na video!

  0 0

  U hájovny v městečku Pecka v neděli 20. listopadu krátce po deváté hodině dopoledne pokácel Jiří Vorlíček, šampion v práci s motorovou pilou, vánoční strom pro Prahu. Dělníci následně museli upravit kmen stromu, zhruba sedmdesát let starý smrk ztepilý naložit na americký tahač a dopravit ho do hlavního města. Celý proces trval několik hodin, přihlíželo mu několik desítek místních, sjeli se i lidé z okolí. Když strom v 15 hodin opouštěl své „rodné“ místo, obyvatelé Pecky mu mávali na 120 kilometrů dlouhou cestu. Tu tahač i se stromem ujel za necelé tři hodiny.

  0 0

  Hostem talk show Markéta dráždí celebrity byl herec Miroslav Nosek, který promluvil o svém rozvodu. Podívejte se na video!

  0 0

  Brali se po dlouholeté známosti a z čisté lásky. Pak ale manžel Sylvy T. (35) z Prahy přičichl k alkoholu a s romantikou byl konec. Místo něžných slůvek doma létaly tvrdé rány pěstí.

  0 0

  Mají se děti se speciálními potřebami řadit do běžných škol? A v jaké fázi je teď tzv. inkluze? Nejen o tom diskutoval ve Studiu Blesk expert ODS na školství Václav Klaus ml.

  0 0

  Manželka Jiřího Pomeje se prosadila jako dýdžejka, a po roce si zopakovala svou návštěvu v erotické talk show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny. Co se u manželů změnilo? Před rokem totiž měli sexuální krizi...

  0 0

  Poslankyně Makréta Adamová z TOP09 chce prosadit návrh, který by uvolnil ruce rodičům, kteří chtějí pracovat a mají např. prarodiče dětí ještě v produktivním věku. Aby nemusela babička hlídat dítě a přitom být v evidenci úřadu práce, navrhuje Adamová novinku, aby i prarodiče dítěte měli nárok na čerpání rodičovské dovolené, místo rodičů.

  0 0

  Věděli jste, že z vašich odpadků vzniká světlo a teplo pro domácnosti v Praze? Dozvíte se to v reportáži ze spalovny v Malešicích. Dále zjistíte, čím je unikátní stanice metra Hradčanská. Podíváte se i do Chrámu sv. Víta na Hradě, hlavně tedy na varhany. Následně uvidíte lanovku v Praze 5. Tuto konkurentku Petřína spousta lidí vůbec nezná. A proč se už několik měsíců povalují na nástupišti metra na Můstku kýbly a hadry? Startuje 66. díl zpravodajské show Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

older | 1 | .... | 46 | 47 | (Page 48) | 49 | 50 | .... | 135 | newer