Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 47 | 48 | (Page 49) | 50 | 51 | .... | 135 | newer

  0 0

  V dnešním díle pořadu Vyrob si sám Vám ukážeme co si můžete vyrobit ze starého prkénka.

  0 0

  Všechny divnosti světa v jednom pořadu. Podívejte se na nový díl Bleskem světem!

  0 0

  V dnešním díle pořadu Bang se dozvíte, jak by to asi vypadalo, kdybste chtěl/a vypadat jako náš prezident a jestli můžete pořídit erotickou hračku pro svého mazlíčka.

  0 0

  V jednom z minulých dílů cyklu Potomci slavných na Blesk.cz vystoupila grafička Jiřina Pálková (69), která o sobě prohlásila, že je příbuznou malíře Mikoláše Aleše (†61). A to vyvolalo melu. Blesku se přihlásil malířův pravnuk, který se proti tomu ostře ohradil! Podívejte se na video!

  0 0

  Kvůli dlouhodobému suchu zůstávají břehy sečské nádrže obnažené. Podívejte se, jak je natočil dron Blesku. Hladina je aktuálně o několik metrů níž. Vodohodspodáři očekávají, že do jara se hladina měla opět vyrovnat.

  0 0

  V lomu Mořina záhadolog Jiří Vítek pátral po legendě o vraždícím duchovi Hanse Hagena - vojáka německého wermachtu. Podívejte se na video!

  0 0

  Zpěvačka Monika Absolonová (40) opět naskočila do vražedného pracovního tempa. Její partner Tomáš Horna (36) před půl rokem ukončil hokejovou kariéru, tak je zřejmé, kdo rodinu živí. V talk show Markéta dráždí celebrity! prozradila, jak jsou na tom finančně. Podívejte se na video!

  0 0

  Módní policie ulice nemá ambici kritizovat aktéry s odvahou postavit se před kameru TV Blesk. Ona je konkurentem módní policie slavných. Chce poskytnout srovnání osob showbyznysu s veřejnostmi neznámými personami na poli odívání. Konfrontovat jejich vkus, kreativitu. A pokud možno si k tomu vybírá akce s módou spojené. Nutno říci, že neznámé tváře v odvaze, osobitosti nad tzv. celebritami často vítězí, byť to vždycky na plný počet hvězd není. Každopádně nenudí!

  0 0

  XXL moderátorka Aneta Christovová (35) je zatím bezdětná, a po miminku ani netouží! „Když máš určitou váhou, někdy přibereš, někdy zhubneš. Vypadám pouze tlustě, ale nejsem těhotná,“ říká Aneta, která těhotenství neřeší. „Od určitýho věku všichni řeší dítě. Dítě nechci, nikdy jsem k tomu neinklinovala a netoužila po tom,“ dodala moderátorka, která je několik let zadaná s mauricijským fyzioterapeutem Princem Alumem. Podívejte se na video!

  0 0

  Je tu další díl zpravodajské show Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem. Nejdříve se podíváte do MŠ Semínko v Toulcově dvoře - děti tu pekly cukroví. Dále odhalíte zajímavosti ve stanici metra Lužiny. Následně se podíváte do kanceláře starosty Prahy 7, která se proměnila ve skládku. Poté zjistíte, jak zmatení jsou cestující kvůli přejmenování názvů stanic metra. A nakonec se v knihovně na Vinohradech dozvíte věc, která (ne)dává smysl.

  0 0

  Máte doma míčky na pingpong, bavlněný provázek a vánoční světýlka? Zkuste si vyrobit svítícího sněhuláka jako vánoční dekoraci

  0 0

  V dalším dílu pořadu Tajemná místa se podíváme do pražského Strahovského tunelo, který slouží zároveň jako protiatomový kryt.

  0 0

  Když na sebe chce začínající pornohvězdička upoutat pozornost, dělá to během seskoku padákem! A jak vypadají bikiny holek v Brazílii? Máme pro vás další Bleskem světem s Michalem!

  0 0

  V novém díle Bangu se dozvíte jaké jsou nevýhody studentského spolubydlení a uvidíte reportáž z bytu Forejta se skrytou kamerou!

  0 0

  Na autogramiádě potomků slavných, na které moderátorka Zuzana Bubílková (64) sbírala podklad pro svůj stejnojmenný cyklu na Blesk.cz, se objevila i pra-pra-pra-pravnučka Boženy Němcové (†41) Renata! Autorce slavné Babičky jako by z oka vypadla!

  0 0

  Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově byl postaven mezi lety 1723 a 1733. Základní kámen položil majitel panství, Johann Karl z Nostitz-Rhieneck 14. srpna 1723, vysvěcení proběhlo na sv. Bartoloměje 24. srpna 1733. Architekt díla je neznámý, odborníci ho nejčastěji připisují kruhu kolem Giovanni Battisty Alliprandiho. Kostel má půdorys tvaru kříže, konvexní průčelí se dvěma na koso postavenými věžemi a konkávně probrané pilastry. Je 48 metrů dlouhý a 19 metrů široký, vnitřní výška činí 27 metrů, původní vnější výška měřená až ke špičkám věží byla 47 metrů. Zajímavá je severojižní orientace kostela - hlavní vchod a průčelí směřují na jih, kněžiště na sever. Díky tomuto netradičnímu nasměrování dopadají na Boží hod vánoční sluneční paprsky v pravé poledne přímo na svatostánek.

  0 0

  Moderátorka TopStar magazínu Eva Perkausová (22) svého biologického otce Ladislava (64) naposledy viděla před rokem, kdy je navštívil v jejich domě v Jesenici. V talk show Markéta dráždí celebrity! prozradila, co se stalo, že už ho nikdy nechce vidět!

  0 0

  Pro dobrotu na žebrotu. Přesně tak si teď zoufá paní Alena Š. (60) z Radotína, která v práci po měsíci získala vynikající ohodnocení a místo další spolupráce ji zaměstnavatel vyhodil.

  0 0

  Kontroverzní moderátorka Kateřina Hamrová (49) se odhodlala k radikálnímu zákroku! Nechala si implantovat erotický dráždivý šperk na velice intimním místě! Podívejte se na erotickou talk show 50 odstínů Thomase Kruchiny!

  0 0

  Kvůli EET má zaniknout asi 700 hospod, tvrdí Sdružení místních samospráv. Ministr financí Andrej Babiš to vyvrací. Jak k takovým číslům došli? Poslechněte si komentář europoslance a předsedu Sdružení místních samospráv Stanislava Polčáka.

older | 1 | .... | 47 | 48 | (Page 49) | 50 | 51 | .... | 135 | newer