Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 53 | 54 | (Page 55) | 56 | 57 | .... | 135 | newer

  0 0

  Byl jedním z našich nejznámějších hudebních skladatelů, velebený už za svého života, před krutou smrtí v šílenství ale Bedřicha Smetanu (+60) nezachránila ani rozvětvená rodina. Mezi jejími členy navíc došlo k incestu! Podívejte se na pořad Potomci slavných!

  0 0

  Podívejte se na čerstvé záběry z Máchova jezera, takhle ho pokryl led během lednových mrazů. Krajinu pod Bezdězem jsme natočili z dronu.

  0 0

  Modelka Simona Krainová (43) letos oslaví sedm let manželství s Karlem Vágnerem (40). A leckdy je to mezi nimi slušná Itálie. V talk show Markéta dráždí celebrity! poprvé řekla, co jí na manželovi štve a naopak, čím vytáčí ona jeho.

  0 0

  Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) čeká, že půjde na policii. K výslechu by měl jít kvůli vyšetřování ohledně falešné mluvčí Lucie Proutníkové, kterou byla ve skutečnosti lobbistka Jana Mrencová. Jedno z trestních oznámení podal ještě jako hejtman za kraj i on. Aféra mohla rozhodnout krajské volby loni na podzim. ČSSD skončila až třetí a Hašek v rozhovoru pro Blesk.cz řekl, že to je prohra, kterou mohl zapříčinit i on.

  0 0

  Už se na sebe nemohly dívat, práskly do stolu a rozhodly se zhubnout. Chodí pravidelně cvičit s fitness trenérkou Denisou Balakovskou a dodržují jídelníček od výživových specialistů, ale bez pevné vůle lze jen těžko přemoct nezvladatelné chutě na »prasárničky«. A s tím našim boubelkám Báře (35), Markétě (28) a Lucii (44) pomáhá psycholog PhDr. Jiří Novák (71)

  0 0

  Modelka Simona Krainová (43) letos oslaví sedm let manželství s Karlem Vágnerem (40). A leckdy je to mezi nimi slušná Itálie. V talk show Markéta dráždí celebrity! poprvé řekla, co jí na manželovi štve a naopak, čím vytáčí ona jeho.

  0 0

  Europoslankyně Martina Dlabajová (ANO) bojuje s dalšími kolegy za to, aby spolu členské země EU více koordinovaly při nastavení pracovních podmínek pro zaměstnance, kteří pracují mimo svůj stát. Zároveň vyzývá firmy, aby více vychovávaly mladé lidi, kterých je v EU bez práce přes 4 milionů.

  0 0

  Teď už to taková divočina není, ale v začátcích… Ornella Koktová (23) přiznala, že když začínala randit se svým nynějším manželem Josefem Koktou (58), chtěl po ní společný sex ještě s její kamarádkou! Podívejte se na další díl erotické talk show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny.

  0 0

  Díky pořadu Selfie z Prahy jsme se svezli tramvají číslo 9 ze stanice Sídliště Řepy až na Spojovací. Jeďte s námi v reálném čase. Nabízíme podhled z kabiny řidiče.

  0 0

  S Matějem Smlsalem se tentokrát podíváte do Prahy 4, kde rozjeli unikátní projekt mobilních popelníčků. Jde o výbornou vychytávku pro kuřáky. Poté navštívíte Muzeum hygieny, kde vystavují kolem dvou tisíc nočníků - dokonce i originál, který používal Bonaparte. Následně zjistíte, jak se pracuje popelářům, přičemž popelnice vysype i sám Matěj. A nakonec vás udiví někteří lidé, které jste mohli potkat v pražských ulicích. Tak užívejte! 

  0 0

  Jak to vypadá, když si dospěláci hrají s hopsakoulí? Nejen o tom je nové Bleskem světem s Danielem Vitoušem!

  0 0

  V dnešním díle pořadu Bang! se dozvíte, jak to asi vypadalo v ordinaci u psychologa a jaké to je bydlet s rapperem!

  0 0

  Na veřejnosti se téměř neobjevuje, ale poprvé udělal výjimku! Malíř a výtvarník Jakub Vinklář (62), syn slavných herců Josefa Vinkláře (†76) a Jany Dítětové (†65) promluvil o divokém životě svého táty, jemuž je podobný jako vejce vejci! Podívejte se na pořad Potomci slavných!

  0 0

  O případném kandidátovi hnutí ANO na úřad prezidenta se zatím pouze spekuluje, ale mezi návrhy se objevuje také jméno Věry Jourové. Ona sama však o kandidatuře zatím spíše neuvažuje, uvedla v rozhovoru pro Blesk.cz.

  0 0

  Každou zimu se zamrzlé Lipno u Frymburku mění tak trochu v ledovou dálnici... Podívejte se na ni hezky z výšky!

  0 0

  Autorka populární stránky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová (40) se v talk show Markéta dráždí celebrity! svěřila, že jí denně přicházejí zprávy od sexuálních loudilů. Co jí nabízejí?

  0 0

  Ministr pro lidská práva Jan Chvojka řeší  konec kampaně proti rasismu a násilí z nenávisti HateFree. Ta má skončit letos v dubnu a ministr Chvojka čelí kritice mj. právě ze strany svého předchůdce Dienstbiera, že jde o nesmyslný krok. „Je to trochu podle mého názoru bouře ve sklenici vody,“ hájí se Chvojka. Poslechněte si ho.

  0 0

  Boubelky Bára (35), Markéta (28) a Lucie (44) dřou třikrát týdně v posilovně s Denisou Balakovskou a mají jídelníčky šité na míru. Uplynuly tři týdny od začátku jejich hubnutí a čekalo je kontrolní měření. A jaké jsou výsledky?

  0 0

  Poslední zjištění Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA) ohledně závadnosti palmového oleje donutí Evropskou komisi a parlament se problematikou ještě více zabývat. V rozhovoru ve Studiu Brusel to řekl europoslanec Pavel Poc (ČSSD). Podle něj jsou karcinogenní látky i v oblíbené Nutelle, jen není jisté jaké množství. I proto se její nadměrné konzumaci raději vyhýbá.

  0 0

  Až do osmatřiceti let jí rodina a přátelé znali jako Jaroslava Brokeše. Teď už je z něj 14 let žena - Jaroslava Brokešová (52). O operaci a změně pohlaví promluvil(a) v erotické talk show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny! Dnes 1. díl!

older | 1 | .... | 53 | 54 | (Page 55) | 56 | 57 | .... | 135 | newer