Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 58 | 59 | (Page 60) | 61 | 62 | .... | 135 | newer

  0 0

  Tučňáčí chůzi doporučují němečtí ortopedi. Díky ní na ledu neuklouznete.

  0 0

  Až několika milionové odškodné by mohly získat dvě rodiny, kterým v brněnské klinice Reprofit zaměnili embrya. Aby k takovýmto omylům nedocházelo, je proces mimotělního oplodnění provázený přísnými kontrolami. 

  0 0

  Socioložka Jiřina Šiklová byla jenou ze signatářek Charty 77, jak na tuto dobu vzpomíná? Poslechněte si to v rozhovoru.

  0 0

  Signatáři se sešli u příležitosti 40. výročí vydání Charty 77 v Lucerně na mejdanu. 

  0 0

  V Kopřivnici na Novojičínsku hořela rozsáhlá budova složená z několika hal, v níž byly mimo jiné stanice technické kontroly a autoservis. Zasahovalo zde víc než 21 hasičských vozů. Škody budou podle odhadů až 100 milionů.

  0 0

  Chtěl zabít co nejvíc lidí! Brutální útok Palestince v Jeruzalémě zachytila bezpečnostní kamera. Na záběrech je vidět, jak náklaďák v plné rychlosti smetl skupinu lidí, kteří právě vystoupili z autobusu. Pak na ně začal najíždět znovu, aby usmrtil zraněné.

  0 0

  V roce 1968 drželi ruští vojáci televizní hlasatelce Kamile Moučkové samopali u zad. V roce 1977 byla jednou z prvních, kdo podespal Chartu 77. Tu později pomáhala rozmnožovat a šířit. Několikrát byla u výslechu, jako hrdinka se ale necítí. 

  0 0

  V Norsku dnes začal odvolací proces v případu údajného nelidského zacházení s vězněným teroristou Andersem Behringem Breivikem. Loni v dubnu soud rozhodl, že Norsko porušilo některá atentátníkova práva při jeho věznění, především kvůli držení Breivika v samovazbě. Soud naopak odmítl, že by přísnou kontrolou korespondence bylo porušeno Breivikovo právo na soukromý život. Obě strany se proti verdiktu odvolaly. Pravicový extremista si ani dnes při příchodu k odvolacímu soudu neodpustil nacistický pozdrav.

  0 0

  Noční teploty blížící se -20 °C poničily z úterý na středu vodovodní potrubí po celé Praze. Od rána Pražské vodovody a kanalizace řeší desítky problémů. V Bohnické ulici se stal z jednoho z kanálů doslova vodotrysk a v celé ulici voda vytvořila ledovku. Lépe na tom není ani Libušská nebo Vratislavova ulice.

  0 0

  Rušných více jak 24 hodin má za sebou slovenský herec Milan Kňažko. V noci na středu se k němu vloupal zloděj, nevěděl ale, že Kňažko bude svůj majetek bránit střelnou zbraní. Zloděj skončil v nemocnici s prostřelenou nohou – údajně jde o devětačtyřicetiletého Čecha!

  0 0

  U nehody autobusu mezi Středokluky a Kněževsí v okrese Praha-západ zasahují od rána záchranáři. Na místě zemřela žena, dalších sedm lidí se zranilo. Autobus boural do stromu. Mezi zraněnými se nachází i řidič (56), který má podle dopravce dlouholetou praxi v nákladní i autobusové dopravě. Policisté u nehody uzavřeli silnici, probíhá zjišťování příčin celé události. K obnovení dopravy má dojít v průběhu dopoledne.

  0 0

  Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se rozhodl zvýšit přídavky na děti rodičům, kteří pracují. Místo nynějších 500, 610 a 700 korun by se podle věku potomka vyplácelo 1000, 1100 a 1200 korun. Na základní dávku by měly dosáhnout navíc i rodiny s příjmem do trojnásobku životního minima. Oznámil to ve čtvrtek na tiskové konferenci s tím, že chce návrh projednat na koaliční radě. Například lidovci ale s návrhem zjevně nesouhlasí.

  0 0

  Nově otevřená hala v České Třebové nevydržela dlouho. Při zápase florbalistů se tu v sobotu večer zřítila střecha přímo během florbalového utkání. Uvnitř bylo v tu chvíli 80 lidí, všem se podařilo utéct. Pád zachytil záznam webu TVCOM.cz, video neobsahuje zvuk.

  0 0

  Nadějný ostravský florbalista Jan Hranický (16) byl na hřišti, když se střecha haly v České Třebové zřítila. Pro Blesk popsal, jak se spoluhráči zachránili výskokem z okna v nářaďovně.

  0 0

  Rušno bylo v neděli v ústeckém domě, kde žije zmizelá Míša Patricie Muzikářová (12). Zasahovala tu řada policistů, kteří místo podrobně ohledávali. Policisté ve speciálních oblecích se podívali i do sklepa, aby nenarušili jakékoli stopy.

  0 0

  Nejdřív bylo slyšet jen vrzání a praskání dřeva, pak se museli všichni dát na útěk, aby si zachránili život. Takové drama prožívalo v sobotu večer asi osmdesát lidí v nové sportovní hale v České Třebové, které se zničehonic zřítila střecha. Pardubuický kraj teď zveřejnil dron video, které odhaluje rozsah škod.

  0 0

  Student Jan Deutsch o hladovce, kterou drží spolu s dalšími dvaceti studenty po Praze. 

  0 0

  Pirát na D1 u Vyškova vybrzdil šoféra, nacouval do něj a zmizel. Podívejte se na video z palubní kamery. Policie už podle SPZ odhalila, že se jedná o vozidlo patřící velké společnosti a řídil ho jeden z jejích zaměstnanců.

  0 0

  Konstrukce střechy spadla v sobotu večer během florbalového turnaje, všem osmi desítkám lidí se podařilo utéct, dva z nich se na útěku lehce zranili. Dramatický incident zaznamenal i jeden z účastníků. 

  0 0

  Pamlsková vyhláška, která zakazuje prodávat ve školách nezdravé potraviny, od začátku roku platí naplno. Zatímco někde školní bufety končí, jinde si s tím ředitelé zkoušejí poradit jinak. Třeba ředitelka základní školy v Kostelci nad Černými lesy se rozhodla původní soukromou majitelku bufetu zaměstnat a provozovat ho „ve vlastní režii“. Nejprve se ale musela vypořádat s tím, co se vůbec bude dětem nabízet.

older | 1 | .... | 58 | 59 | (Page 60) | 61 | 62 | .... | 135 | newer