Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 60 | 61 | (Page 62) | 63 | 64 | .... | 135 | newer

  0 0

  Neuvěřitelné štěstí měl řidič kamionu, do kterého na přejezdu najel osobní vlak. Ten doslova rozmašíroval jeho přívěs, ale samotná kabina řidiče zůstala netknutá.

  0 0

  Obvodní soud pro Prahu 10 zamítl žalobu somálské studentky, která se domáhala práva na střední škole nosit hidžáb. Jednání se zúčastnilo několik desítek podporovatelů ředitelky střední školy, řada z nich pod znaky Bloku proti islamizaci, včetně jeho šéfa Martina Konvičky. Dorazil také republikán Miroslav Sládek nebo odborník na školství Václav Klaus mladší (ODS). Sama studentka k soudu nepřišla, zastupoval ji exministr Jan Ruml. Rozsudek zatím není pravomocný. K soudu dorazilo také několik podporovatelů somálské studentky. Zdůrazňovali právo chodit v jakémkoliv oblečení.

  0 0

  V Letňanech vedle haly výstaviště vybuchla propan-butanová lahev ve stánku s občerstvením. Na místo se v tuto chvílí sjíždí veškeré záchranné jednotky. Záchranáři ošetřují tři zraněné, dva z nich jsou popáleni. Hasiči vyhlásili druhý stupeň pohotovosti.      

  0 0

  Teta pohřešované Míši Muzikářové z Ústí nad Labem promluví v pořadu Naše zprávy na TV Barrandov o tom, že má vážné obavy o život své neteře... Poslechněte si to.

  0 0

  V pátek 27. ledna uplynulo 21 let od úmrtí Olgy Havlové. Výbor dobré vůle uctil památku této výjimečné ženy zapálením svíčky u hrobky rodiny Havlových na Vinohradském hřbitově. K účastníkům pietního aktu promluvil Ivan M. Havel, člen správní rady Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, a Petruška Šustrová, česká disidentka, publicistka a překladatelka. 

  0 0

  Při pondělní ranní srážce osobního auta s vlakem u obce Olovnice na Mělnicku zemřel řidič auta narozený v roce 1955. Ve vlaku se nikdo nezranil, oznámil policejní mluvčí Pavel Truxa. Nehoda se stala před 06:30 na přejezdu u zastávky Olovnice. "Muž utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," uvedla Nováková. Přejezd je zabezpečený pouze výstražnými kříži. "Příčiny a okolnosti vzniku nehody jsou v šetření," dodal Truxa. U zemřelého byla nařízena soudní pitva. Zkouška potvrdila, že strojvedoucí vlaku nebyl pod vlivem alkoholu.

  0 0

  Miloš Zeman na setkání s bývalou vládou v Hodoníně.

  0 0

  Kardinálu Miloslavu Vlkovi, jenž v minulých dnech oznámil, že trpí rakovinou plic, volal papež František. Řekl mu, že se dozvěděl o jeho nemoci a od té doby se za něj modlí.

  0 0

  Šokující záběry z pravidelného pozorování ptactva pořídili o víkendu členové Moravského ornitologického spolku na Mušově, střední nádrži na Nových Mlýnech. Nákaza se tam nedá nijak řešit, protože jde o volně žijící ptáky.

  0 0

  Ptačí chřipka útočí, a to i u divokých ptáků. V úterý dopoledne vytáhli hasiči a potápěči z Vltavy nedaleko Mánesova mostu pět mrtvých labutí. Na místo dorazili i chemici hasičského záchranného sboru, aby prostředí dezinfikovali.

  0 0

  Ostrý výpad předvedl vicepremiér Andrej Babiš (ANO) vůči novinářce veřejnoprávní České televize. Při natáčení pro Reportéry ČT ji i s kolegy označil za „zkorumpovanou pakáž“, která proti němu pracuje na objednávku. Ostrý výpad předvedl vicepremiér Andrej Babiš (ANO) vůči novinářce veřejnoprávní České televize. Při natáčení pro Reportéry ČT ji i s kolegy označil za „zkorumpovanou pakáž“, která proti němu pracuje na objednávku.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/446942/jste-zkorumpovana-pakaz-vyjel-babis-na-novinarku-ct-ptala-se-na-dluhopisy.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  Rozešli se, dál ale byli v kontaktu kvůli dětem. O smrti Otakara S. (†38) se ale jeho byvalá žena Iva dozvěděla z médií. Nyní poprvé promluvila o tom, jak kvůli exmanželovi musela k výslechu a dozvěděla se, že údajně obtěžoval děti, i o obavách z vlivu Míšiny matky na její dcery.

  0 0

  Už skoro tři týdny pátrají policisté po pohřešované Michaele Muzikářové z Ústí nad Labem. Do jejího hledání je zapojeno množství špičkových profesionalů i dobrovolníků. Jak v takovém případě postupovat co nejefektivněji?

  0 0

  Rok a čtvrt stará medvědí slečna Noria, hvězda brněnské zoo, je zvídavé mládě. Jenže za své nápady by mohla zaplatit i životem! Nebýt zkušené a pozorné a mámy Cory, která ji už podruhé zachránila před utopením! Tentokrát se Noria propadla dírou v ledu...

  0 0

  Smogová situace v posledních dnech trápí skoro celé Česko. Jak velký dopad má ale znečištěný vzduch na naše zdraví? Lékař respiračních odemocnění Viktor Kašák tvrdí, že dýchání smogu je srovnatelné s pobytem v zakouřené místnosti, kde si někdo slepuje letadýlka a do toho všeho se tam ještě práší.

  0 0

  Nejmocnější „polda“ v zemi vrací úder. Bývalý plukovník protimafiánského útvaru Jiří Komárek vloni spustil hysterii kvůli reorganizaci policie a obvinil jejího prezidenta Tomáše Tuhého (45) z „brutálního úniku informací“. To však sněmovní vyšetřovací komise vyvrátila. Tuhý tak exkluzivně pro Blesk.cz přiznal, že se nemůže dočkat, až Komárka uvidí za jeho pomluvy u soudu. 

  0 0

  Pražští městší strážníci vyjížděli v uplynulých dnech k několika případům pominutých lidí. Jedním z nich bych případ pomateného muže, který si v ulici Skaláků v Praze 4 před garáží demoloval vlastní auto. Hlídce, která na místo dorazila sdělil, že má strach o svůj život, že ho chce někdo zabít. 

  0 0

  Podle premiéra Bohuslava Sobotky patří Česko v Evropě mezi třetinu zemí, kde mají mobilní data nejdražší. "Vláda nemá přímé nástroje, kromě změny legislativy, jak by mohla do nepříznivé situace zasáhnout," posteskl si.

  0 0

  Elán a výdrž by jí mohli závidět i mnozí o desítky let mladší. Legendární oštěpařka Dana Zátopková (94) obdivuhodně překonala zlomeninu krčku. Jak? Prostě nechtěla zklamat obecenstvo.

  0 0

  Divadelní satiristické představení Městského divadla ve Zlíně si utahuje z hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. Podívejte se na ukázku z představení, která pojednává o tom, jak by asi mohl vypadat rozhovor Ovčáčka a jeho Svatosti Dalajlamy.

older | 1 | .... | 60 | 61 | (Page 62) | 63 | 64 | .... | 135 | newer