Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 62 | 63 | (Page 64) | 65 | 66 | .... | 135 | newer

  0 0

  Konečně! O víkendu přijde pravé jarní a počasí, a to skvělá zpráva pro zahrádkáře a děsivá pro alergiky. Víc řekne Dáša Honsová.

  0 0

  Alkohol a cigarety už znají i děti na základní škole. 2000 z nich končí ročně kvůli otravě alkoholem v nemocnici. 600 tisíc dospělých si pak dá alespoň jednou denně skleničku a nebo se několikrát týdně opije. Národní protidrogový koordinátor z toho částečně viní politiky. Více na https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/453141/tisice-deti-piji-do-nemoty-a-konci-na-jip-voboril-zakonodarci-jsou-opatrni.html

  0 0

  Propagují hlavní město, ale významně se podílí také na získávání evropských prostředků pro Prahu. Právě to jsou hlavní úkoly jen tří úředníků pražského magistrátu, kteří dlouhodobě působí v tzv. Pražském domě v Bruselu. Právě odsud navazují kontakty s představiteli evropských institucí a „lobbují“ za pražské zájmy.

  0 0

  Zboží neustále přibývá a obchodníci se logicky předhánějí, jak nalákat zákazníka. K tomu využívají někdy snadno, jindy hůř odhalitelné triky. Jakožto typická žena milující oblečení, se po vzoru zahraničních módních blogerek vydala porovnat, jak „zkrášlují“ zkušební kabinky i reportérka Blesk.cz Markéta Volfová. Jak to dopadlo a co na to obchody? Podívejte se!

  0 0

  Letošní udílení Oscarů poznamenal fatální omyl. V historii tohoto galavečera to ale rozhodně nebyl první trapas.  Tady je desítka těch nejvýraznějších. 

  0 0

  Česká dálniční známka na rok stojí 1500 korun, ví to řada řidičů, jen to bohužel neví český ministr dopravy Dan Ťok (ANO)... A to ještě opravil novináře, který mu správnou částku napověděl.

  0 0

  Vápenka u Kovářské v Krušných horách je už na seznamu kulturních památek. Vápenka byla v vybudována v polovině 19. století na buquoyském panství v bezprostředním sousedství jednoho ze dvou zdejších lomů, v němž se těžil kalciticko-dolomitický mramor. Odhaduje se, že zde bylo vytěženo celkem na 1,5 miliónu tun mramoru. Ačkoli se jedná o registrovanou – a svým způsobem unikátní – kulturní památku, kdysi monumentální historická vápenka je ve velmi špatném technickém stavu, v roce 2004 se dokonce jedna z pecí zřítila.

  0 0

  Návštěva diskotéky, divadla, nebo jen obyčejné nakupování! Tyto aktivity od svých devatenácti let prožívala ve stresu a studu Jana B. (28) z Hlinska. Trpěla totiž nekontrolovatelným únikem stolice. Tomu je ale teď po zákroku v hradecké nemocnici konec!Více na https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/453653/statecna-jana-28-promluvila-o-sve-nemoci-samovolny-unik-stolice-ji-nicil-zivot.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  Ve věku 68 let zemřel 23. února bývalý ministr financí ve vládě Miloše Zemana a někdejší místopředseda ČSSD Ivo Svoboda. Koncem 90. let ale Svobodovu politickou kariéru ukončila aféra kolem mělnické továrny na dětské kočárky Liberta. Svoboda podnik vedl v letech 1996 až 1998, než se stal ministrem, společně s blízkou spolupracovnicí Barborou Snopkovou. Policie začala Svobodu a Snopkovou stíhat v roce 1999 z poškozování věřitele a porušení povinností při řízení o konkurzu a vyrovnání. Později byl v kauze obviněn také syn Snopkové Stanislav Kratochvíl. Svoboda byl kvůli tomu v roce 1999 odvolán z vlády. Snopková přišla i na Svobodův pohřeb.

  0 0

  K požáru do ulice Jana Želivského vyjeli v pondělí pražští hasiči. V přízemí obytného domu hořelo vybavení oční optiky.

  0 0

  Dáša Honsová v počasí plus popisuje, jak se vyhnout riskování na zamrzlém rybníku.

  0 0

  Jak nám v hubnutí může pomáhat vítr? Prozradí Dáša Honsová.

  0 0

  Brněnští kriminalisté vyšetřují případ mrtvého muže, kterého hasiči našli při požáru chatky v zahrádkářské kolonii. Jak zjistila televize Prima, nejpravděpodobnější verze je ta, že byl zavražděn. Možný pachatel už dokonce sedí v cele, podle našich informací ale vinu odmítá.

  0 0

  Německá kancléřka Angela Merkel byla před několika dny na oficiální návštěvě Egypta, na letišti v Cairu ji ale zamrznul úsměv... To když se rozezněly první tóny německé hymny... Poslechněte si sami, jak velký rozdíl je mezi oficiálním změní hymny a mezi tím, co předvedl tamní orchestr.

  0 0

  Další zmařená milionové dotace. V Jihlavě měl stát jeden z nejmodernějších technologických parků ve střední Evropě. Stát na jeho vybudování udělil dotaci 290 milionů korun. Krátce po otevření ale zkrachoval a teď se areál i s vybavením rozprodává. Navíc hrozí, že Česko o peníze přijde. Celý článek zde: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/453919/za-290-milionu-jen-pusto-a-chatrani-prijde-cr-o-penize-za-vedecky-park.html

  0 0

  Pražský městský soud vynesl konečný verdikt nad Michelle Sudků, která v červenci zavraždila zákaznici v obchodním centru a dva týdny před tím se pokusila zabít další ženu v kavárně. Soudce vyhověl návrhu trestu státní zástupkyně.

  0 0

  Už podruhé během pár dní speciálně vycvičený policejní pes na vyhledávání mrtvých těl prohledával areál bývalé raketové základny u Kralovic na Plzeňsku. Opět zde hledal zmizelou Míšu (13) z Ústí.

  0 0

  Jak se budete skutečně cítit, když bude venku nula nebo 30 ve stínu? Záleží na řadě faktorů a můžete si to spočítat... Jak? Poradí Dáša Honsová

  0 0

  Obchodní dohoda CETA, která otevírá volný obchod mezi Evropskou unií a Kanadou už byla schválena Evropským parlamentem, momentálně se čeká, až ji podpoří ještě některé národní parlamenty, včetně toho českého. Ve Studiu Brusel se tentokrát utkal jeden z největších podporovatelů Jan Zahradil (ODS) s odpůrkyní Kateřinou Konečnou (KSČM). Co dohoda skutečně přinese Česku?

  0 0

  Baron František Trenck (+38) ode dneška konečně odpočívá v pokoji. Skvěle zachovaná mumie slavného velitele pandurů je totiž zase kompletní. Tělo sice od roku 1749 leží v Kapucínské hrobce v Brně, posledních sto letech mu však chyběl palec na levé ruce.

older | 1 | .... | 62 | 63 | (Page 64) | 65 | 66 | .... | 135 | newer