Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 63 | 64 | (Page 65) | 66 | 67 | .... | 135 | newer

  0 0

  V Tatrách opět řádil silný vítr a napáchal znatelné škody. V národním parku zůstalo ležet skoro 7 tisíc kubíků dřeva. Škody tak přijdou na tisíce euro. 

  0 0

  Polský europoslanec Janusz Korwin Mikke zase pobouřil Brusel... Poslechněte si, jak ostře se opřel do žen a jejich postavení na pracovním trhu.

  0 0

  U nevídané nehody zasahovali slovenští hasiči u Tvrdošína. Z mostu tam spadl ukrajinský kamion s návěsem. Jeho řidič utrpěl jako zázrakem pouze lehká zranění. 

  0 0

  Berlínská zoologická zahrada Tierpark v úterý přišla o čtyřměsíční lední medvídě Fritze, který podlehl onemocnění. Na Fritze se veřejnost velice těšila, měl být náhradou za populárního ledního medvěda Knuta, který uhynul před šesti lety.Více na https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/454697/velky-smutek-v-berlinske-zoo-rozkosny-medvidek-fritz-nahle-zemrel.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  To se jen tak nevidí! Neznámý hazardér si to jen tak lážo plážo špacíroval po střeše Tauferových kolejí v Brně ve výšce zhruba 15 metrů! V ruce bílou igelitku, v mysli stoický klid. Jak se na střeše nečekaně zjevil, tak z ní i zmizel…!

  0 0

  Poradci slovenského předsedy vlády vsadili na internetovou komunikaci. Videa s jeho vyjádřeními teď zaplňují sociální sítě. Jenže chybička se vloudila...

  0 0

  Na dálniční kameře u britského města Gloucester mají dispečeři průmyslových kamer o zábavu postaráno. Pravidelně jim přímo před objektivem pózuje poštolka, podívejte se. 

  0 0

  Hoteliérka Silvie Zámečník se vrátila ze Španělska zpátky do Česka, aby lepšovala hotelové služby v Brně! Co ji k tomu vedlo? A jaký trapas zažila se švédskou královnou? Nejen o tom promluvila v talkshow Šalina.

  0 0

  Už jen do neděle 12. března se v Empírovém skleníku na Pražském hradě koná výstava Předjaří. Můžete tu obdivovat tisíc rostlin. O výstavu je velký zájem, proto počítejte, že si vystojíte frontu. 

  0 0

  Národní centrála proti organizovanému zločinu obvinila tři lidi a jednu firmu ze sjednání výhody v souvislosti se zadáváním veřejných zakázek pražské Technické správy komunikací (TSK). Policie prováděla v souvislosti s trestním stíháním prohlídky v Praze. Z centrály TSK v ulici Řasnovka odvedla bývalého ředitele a současného náměstka TSK Ladislava Pivce. Další zajišťování důkazů probíhalo v ulici Na Bojišti, kde má TSK kanceláře. Odsud policisté odvedli ženu, která pracovala na úseku telematických zařízení. Třetí zadrženou osobou by měla být osoba ze třetího místa, kde policie prováděla zásah. Ten byl v ulici U Sluncové pravděpodobně v budově Sun Tower.

  0 0

  Náklaďák převážející sudy s chemikáliemi skončil ve starohorském potoce v Donovalech. Osmapadesátiletý řidič vjel podle policie do protisměru a sjel do potoka, kde se vůz převrátil na bok. 

  0 0

  I ve čtvrtek, 57 dní od zmizení třináctileté Míši Muzikářové, prohledávala policie okolí bývalé raketové základny na Plzeňsku. Na místo odpoledne dorazili i potápečí, kteří začali po Míše pátrat na vodních plochách v okolí.

  0 0

  Miloš Zeman chce vydržet na Hradě až do roku 2023. Záměr usilovat o druhé prezidentské období oznámil na slavnostním večeru u příležitosti čtvrtého výročí své inaugurace. Ve Španělském sále ho v tu chvíli poslouchala tisícovka hostů, kteří dostali pozvánku na Hrad a vyslechli si předtím například árie z Dvořákovy Rusalky. Veřejně to Zeman oznámí v pátek před polednem a hned poté bude v neděli hostem pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech.

  0 0

  Čeká nás aprílový víkend, počasí bude jako na houpačce. Dáša Honsová přináší předpověď na pátek 10. března, sobotu 11. března i neděli 12. března 2017. A také se  dozvíte, jestli vycházejí pranostiky! 

  0 0

  Je tu 80. díl zpravodajské show Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem! Nejprve autor knihy Slang pražských dopraváků popíše, jak brožura vznikala. Poté zavítáme do vilové čtvrti, která vyrostla na barokních hradbách. Následně se vydáme na záchody v Kobylisích - Jaroslava se o ně stará s takovou láskou, že se z nich staly z nejhezčích toalet v Praze. A na závěr se podíváme do parku Na Jezerce, kde stojí nesmyslná cedule. Dozvíte se, proč. Tak užívejte nový díl! A chcete-li, lajkněte stránku Selfie z Prahy na Facebooku ;-)

  0 0

  Prezidentský kandidát Michal Horáček se prý modlil v kostele za to, aby Miloš Zeman znovu oznámi kandidaturu. Jen tak prý bude možné, aby mu jeho "bývalí voliči" vystavili účet. Řekl to bezprostředně poté, co Zeman svým příznivcům na Hradě kandidaturu potvrdil.

  0 0

  Nejprve to sdělil svým blízkým a příznivcům, v pátek pak oficiálně celému Česku. Miloš Zeman se chystá i podruhé kandidovat v přímé volbě hlavy státu. Na hradní tiskovce prozradil, jak probíhalo jeho rozhodování. Řeč však přišla i na jeho zdraví. V neděli pak bude hostem v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech, kde se ohlédne i za průběhem sjezdu ČSSD.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/455223/zemanovi-zdravi-v-boji-o-hrad-nebrani-mam-jen-cukrovku-a-neuropatii.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  Pažské metro B mezi stanicemi Českomoravská a Smíchovské nádraží v pátek od 14:38 do 15:31 nejezdilo. Důvodem byla srážka soupravy s člověkem na Florenci. Toho pak odvezla záchranka.

  0 0

  Nejprve to sdělil svým blízkým a příznivcům, v pátek pak oficiálně celému Česku. Miloš Zeman se chystá i podruhé kandidovat v přímé volbě hlavy státu. Na hradní tiskovce prozradil, jak probíhalo jeho rozhodování. Řeč přišla i na jeho zdraví a důvod, proč vrávorá. Zazněla však i ruština. 

  0 0

  Lékaři se stále častěji setkávají s rodiči, kteří se rozhodli neočkovat své dítě kvůli obavám z vedlejších účinků. Zvyšují tak ale riziko nákazy, která může stát dítě i život. V poslední době jsou v Evropě rozšířené spalničky.  

older | 1 | .... | 63 | 64 | (Page 65) | 66 | 67 | .... | 135 | newer