Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 69 | 70 | (Page 71) | 72 | 73 | .... | 135 | newer

  0 0

  USS Gerald R. Ford je nejnovější přírůstek do arzenálu amerického námořnictva. Loď stála 13 miliard dolarů. Váží skoro 100 tisíc tun, což je ekvivalentní 400 Sochám svobody. Má pět letových palub, uveze 4 660 osob, 75 letadel a celá byla navržena pomocí 3D počítačového modelování.

  0 0

  OKD - kdysi obří podnik se sta tisícem zaměstnanců - se v posledních letech potýkalo s úpadkem, řadou žalob a neustálými změnami. Ať už šlo o střídání majitelů nebo řešení jeho problémů.  Vše vyvrcholilo minulý týden, kdy byla uzavřena smlouva se státní společností Prisko, která nabude veškeré akcie firmy. Blesk.cz přináší přehled nejdůležitějšího dění kolem OKD od privatizace v 90. letech.

  0 0

  S příchodem jara si dejte velký pozor na klíšťata, už jsou aktivní! Ve kterou denní hodinu je riziko chycení klíštěte nějvější? Podívejte se na Počasí plus.

  0 0

  Smrt dvou mladičkých dívek z Neratovic zasáhla celé Česko. Školačky měly pod vlak vstoupit dobrovolně, ruku v ruce. Domněnky o sebevraždě potvrzují i příspěvky na sociálních sítích.

  0 0

  V garážích nákupního centra v Nových Butovicích došlo ke kuriózní krádeži. Při odjezdu z komplexu ukradl řidič u závory půl druhého metru velkého plyšového velikonočního zajíčka. Bezostyšně si ho položil na sedadlo spolujezdce a ujel. Vyšlo najevo, že šlo o zhrzeného muže, který měl mít za sebou vztahové komplikace. Za nerozvážný čin řidiči hrozí dva roky vězení.

  0 0

  Ministerstvo obrany pod vedením Martina Stropnického (ANO) posílí svou dělostřeleckou sekci. Dojde totiž k realizaci déle zamýšleného obchodu – modernizaci houfnic Dana. Tentokrát však bez výběrového řízení. Stropnického armáda totiž sází na jistotu, která vyjde na 1,5 miliardy korun.  V současnosti je 13.dělostřelecká brigáda jediným dělostřeleckým svazkem v rámci Armády České republiky a hrdě se hlásí ke všem tradicím dělostřelectva od vzniku samostatného Československa. V roce 2010 na základě organizačních a dislokačních změn v AČR bylo velitelství 13. dělostřelecké brigády reorganizováno na novou organizační strukturu a změněno na 13. dělostřeleckou brigádu a 132. smíšený dělostřelecký oddíl v posádce Jince zrušen a v rámci nové organizační struktury 13. dělostřelecké brigády v Jincích vznikl logisticky nesamostatný 132. dělostřelecký oddíl.

  0 0

  Robot by mohl v případě úrazu nebo škody v budoucnu nést odpovědnost sám za sebe. I takovými otázkami se vážně zabývá Evropský parlament. Ve Studiu Brusel to řekl europoslanec Pavel Svoboda (KDU-ČSL). Podle něj jde technologie rychlým tempem dopředu a právo těžko dohání realitu. I proto jeho výbor teď vydal soubor otázek spojených s umělou inteligencí, kterými se bude věnovat Evropská komise. 

  0 0

  Ministr Jan Chvojka má sám doma dvojčata. Těsně před volbami prosadil svůj návrh, aby rodiče dvojčat a vícerčat dostali na přídavcích víc peněz. Pokud zákon projde, bude platit od příštího roku a týkat se bude všech zmíněných dětí do 4 let. 

  0 0

  Jak bude o Velikonocích? Budou mít koledníci spálený nos a nebo jim nasněží na vajíčka? Kompletní předpověď na celé Velikonoce přináší Dáša Honsová!

  0 0

  Císařský řez je nejčastější porodnickou operací, která ukončuje těhotenství. Je vynikající možností pro záchranu zdraví a životů matek a dětí v případě, kdy porod nemůže proběhnout spontánně. V České republice se rodí císařským řezem více jak 16% porodů.

  0 0

  V životopisu Víta Bárty má číslo 13 významnou roli. V roce 2013 se stal předsedou Věcí veřejných, za které předtím tři roky poslancoval. 13. července 2010 se stal ministrem dopravy a v pátek 13. dubna 2012 jej soud nepravomocně uznal vinným z podplácení. Od této bezprecedentní události uplynulo letos na Zelený čtvrtek pět let. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/462582/bartu-pred-peti-lety-odsoudili-co-dela-superguru-veci-verejnych-dnes.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  Policie potvrdila sebevražednou hru v Česku: První obětí Modré velryby je údajně Dominika (14)

  0 0

  Stovky policistů a strážníků dohlíží v období Velikonoc na bezpečnost v Praze. A to jak na silnicích, tak v místech s velkou koncentrací osob, jako jsou velikonoční trhy, nákupní centra či lokality s historickými památkami. Účel je podle policejní mluvčí Andrey Zoulové preventivní.

  0 0

  Vítejte u 84. dílu zpravodajské show Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem. Nejprve si ukážeme aplikaci Na kole Prahou, díky které mohou na kolo i ti, kteří se jinak jezdit po městě bojí. Poté se podíváme k Monice, která doma v pokoje chová přes dvacet ježků. Následně uvidíte exkluzivní záběry z pilotní kabiny při startu letadla na Ruzyni. A nakonec se dozvíte, co se stalo, když autobus jezdil náhradní dopravu za tramvaj.

  0 0

  Američané vůbec poprvé naostro použili nejsilnější nejadernou bombu. Zaútočili s ní na základu ISIS v Aghánistánu a zabili přitom 36 radikálů. Civilní oběti nebyly žádné, tvrdí armáda USA.

  0 0

  Je to krvavá a drastická podívaná pro otrlé, která však láká davy lidí. Na Filipínách se na Velikonoce nechala ukřižovat desítka lidí. Sténali, křičeli, šlo ale o dobrovolné činy. Byla to docela divoká zkušenost, říkal přihlížející kanadský turista.

  0 0

  V dlouhých koloných uvízli řidiči o Velikonocích na hranicích Chorvatska a Slovinska kvůli snahám Evropské unie bojovat s terorismem. Důkladné prohlídky dokladů cestu mezi dvěma státy EU protáhly na hodiny.

  0 0

  Nekompromisní byla kontrola na letišti v Římě vůči muslimce, která chtěla do letadla s muslimským šátkem na hlavě. Aghnia Adzkia s hidžábem nebyla podle bezpečnostní pracovnice bezpečná, mohla tam totiž prý něco schovávat.

  0 0

  Poslankyně Jana Černochová (ODS) si připsala střelecký „sklap“ ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). Ve souboji ve zbrani, na který oba politiky pozval Blesk, byla lepší se samopalem i pistolí, ministr ji předčil jen ve střelbě na čas.

  0 0

  Víme, v jakou denní dobu je UV záření nejvíce nebezpečné. Podívejte se na počasí plus s Dášou Honsovou

older | 1 | .... | 69 | 70 | (Page 71) | 72 | 73 | .... | 135 | newer