Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 70 | 71 | (Page 72) | 73 | 74 | .... | 135 | newer

  0 0

  Opadaná omítka, oprýskaná střecha či okna. I tak vypadá sídlo české vlády ve Strakově akademii. Blesk.cz zjistil z registru smluv, že si úřad zadal zpracování dokumentace na kompletní opravu. Tiskový odbor premiéra pak potvrdil, že opravy „Strakovky“ začnou na podzim letošního roku a potrvají přes tři roky. A lešení čekejte v těchto dnech i na Pražském hradě. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/463059/novou-vladu-cekaji-tri-roky-pod-lesenim-na-podzim-zacne-oprava-strakovky.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  Exotický Omán a východní Slovensko mají něco společného. Jde o přírodní raritu. Je to místo, kde jakoby neplatily fyzikální zákony.

  0 0

  Našli je na podlaze sauny po hodině a půl, matka s dcerou z Jičínska ale v té době byly zřejmě mrtvé už 45 minut - jaká jsou rizika saunování a v jakých případech jde o život? Podívejte se na reportáž TV Prima.

  0 0

  Úřednice dětmarovického obecního úřadu je vůbec prvním člověkem z Česka, kterého kdy v novodobé historii papež křtil. Bylo to zásluhou faráře Marcela Puváka, který mámě tří dospělých dětí a babičce tří vnoučat obřad jako prezent zařídil. „Je to naprosto překrásný dárek, skutečně. Nesmírně si toho vážím. Toho, co se stalo, nápadu, který otec organizoval. Vážím si rozhodnutí Vatikánu. Musela to být vůle Boží, je to naprosto něco mimořádného,“ rozněžňuje se žena, pokřtěná osobně papežem. Bohoslužba v Bazilice svatého Petra trvala dvě a půl hodiny. „Začala obřadem světla. Celá bazilika byla ponořena do tmy, postupně se rozsvěcovaly svíce, které lidé drželi v ruce. Po kázání papeže Františka přišel křest,“ popisuje věřící. Dárek chystal farář od Nového roku. „Ptal jsem se svého známého, kněze, který pracuje ve Vatikánu. Nesměle s pocitem jakési nepatřičné opovážlivosti, zdali by také jedna paní z Dětmarovic nemohla být pokřtěna papežem. Vyšlo to,“ usmívá se duchovní.

  0 0

  Velká sláva se konala v úterý v Zoo Praha. Přivítali tu totiž 60miliontého návštěvníka. Tím se stal skladník Vlastimil Čermák (57) z Prahy. Pogratuloval mu ředitel zoo Miroslav Bobek i náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD), jako dárek dostal zážitkové programy, roční vstupenku a také dort.

  0 0

  Sobotní tragédie, při které zůstaly uvězněné dvě ženy v sauně, jíž se ulomila klika, otřásla Českem. Co zesnulé musely prožívat? Podívejte se na video!

  0 0

  Reklamy v evropských televizích během hlavního vysílacího času neubude. Přestože Evropský parlament počítá se zpřísněním jejich obsah, stále bude maximálně pětina vysílání věnována právě jí. Za to nová revize audiovizuální směrnice počítá s uvalením kvót na Netflix a další poskytovatele videa na vyžádání. Chce tím podpořit evropské filmy a seriály. Ve Studiu Brusel o tom mluvila Michaela Šojdrová (KDU-ČSL).

  0 0

  Husté a vytrvalé sněžení, silný vítr a ledovka dnes zkomplikovaly dopravu na mnoha místech republiky. Silničáři se po několika týdnech znovu vrátili k zimnímu provozu a často museli předělávat techniku zpátky na sypače a pluhy. Nejvíce problémů bylo na severu Moravy a ve Slezsku, hlavně na Jesenicku, Šumpersku či Bruntálsku, v Jeseníkách napadlo v noci až 30 centimetrů sněhu. Opatrní by měli být i řidiči ve vyšších polohách na severu Čech či na Šumavě. Na Žďársku je zase kvůli náledí řada silnic zablokovaná a neprůjezdná.

  0 0

  Internetoví vtipálci si Donalda Trumpa (70) ustavičně dobírají. A nelze se jim divit, když jim k tomu sám dává důvody. Naposledy ho jeho žena musela šťouchnout, aby si při hymně dal ruku na srdce.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/463433/vlastenecky-trapas-donalda-trumpa-slovinka-melanie-zachranovala-situaci.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  Bezmála šest desetiletí chodili lidé v obchodním domě ve Zlíně okolo mozaiky u schodiště v přízemí. Protože dům z roku 1931 projde nákladnou rekonstrukcí, restaurátoři ji začali demontovat, aby ji zachránili. Sundání díla je velmi náročné a neobvyklé. „Je o opravdu spíše výjimečná věc. Keramika je křehká a lepidlo pod kachlemi velmi tvrdé. Vše musíme dělat opatrně mechanicky – dlátky, pilkami, skalpely,“ konstatoval restaurátor Miroslav Bodanský (42). Dílo bude uloženo a znovu instalováno do veřejného prostoru obnoveného domu.

  0 0

  Táta Placička a máma Pánvička. Mají spolu čtyřčata, a když je vidíte, pochopíte, proč rodiče dostali taková jména. Jedná se totiž o Trnuchy skvrnité, které se v plné parádě vlní v akváriu ústecké zoo.

  0 0

  Ve středu dopoledne byl v Holešovicích nalezen mrtvý pražský strážník. Zatím není jisté, jestli jde o sebevraždu, nebo jej zabil někdo jiný. Stalo se to však v rámci jeho služby na parkovišti. Na místě je kriminálka a koroner. Událost zatím pouze potvrdila Městská policie Praha, dále se ale k věci zatím vyjadřovat nebude. Nalezen byl na místě řidiče služebního automobilu. 

  0 0

  Video zachycující simulaci raketového útoku na neidentifikovatelné americké město předvedla Severní Korea v rámci oslav Dne slunce, výročí narozenin zakladatele KLDR Kim Ir-sena. Klip doprovázel vystoupení armádního pěveckého sboru, které přenášela státní televize.Více na https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/463636/kldr-slavila-ukazala-vlajku-usa-v-plamenech-a-simulovala-treti-svetovou-valku.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  U Středočeského hejtmanství v pražské Zborovské ulici čekalo ve čtvrtek ráno kolem 400 lidí kvůli dotacím na nové kotle, někteří už od úterý. Příjem žádostí začal ve čtvrtek v 8:00, kraj rozdělí 51 milionů korun od ministerstva životního prostředí. 

  0 0

  Egypťanka, která byla dříve označována za nejtěžší ženu světa je po operaci poloviční. Informoval o tom indický list The Times of India. Šestatřicetiletá Iman Atyová vážila zhruba 500 kilogramů, ale po operaci, kterou v únoru podstoupila v Indii, má asi o 250 kilogramů méně.

  0 0

  Na Letišti Václava Havla musel neplánovaně přistát airbus letící do Vídně. Důvodem byl kouř v zavazadlovém prostoru, nakonec se ale ukázalo, že šlo o planý poplach. Na místo okamžitě vyrazilo několik jednotek hasičů a všichni cestující hned po přistání opustili letadlo.

  0 0

  Velký problém řeší Středočeský kraj, kde ve čtvrtek, stejně jako v dalších krajích, stály stovky lidí fronty na tzv. kotlíkové dotace. Před úřadem, který sídlí v Praze, totiž podle svědků docházelo ke kupčení s pořadím. Právě to je spolu se správností žádosti jediným kritériem, podle kterého se o přidělení až 127 500 korun rozhoduje. Podle náměstka Věslava Michalika (STAN) už podezření řeší policie.

  0 0

  Nejsou to dobré vyhlídky. V pátek sice přijde oteplení, ale zase rychle odejde. A v neděli to už vůbec nevypadá na nahřívání se na zahrádce... Podívejte se na aktuální předpověď počasí pro víkend od 21. do 23. dubna 2017 s Dášou Honsovou.

  0 0

  V 85. díle zpravodajské show Selfie z Prahy vás Matěj Smlsal nejprve zavede do zoo, kde velkolepě přivítali 60miliontého návštěvníka. Poté zjistíte, že nedaleko Břevnovského kláštera stojí jediný zachovalý větrný mlýn v Praze. Exkluzivně se pak podíváte do míst, odkud spouští pravidelnou zkoušku sirén. A jako perličku si pro vás Matěj přichystal vtipné cedule, kterými lidé bojují proti čůrajícím a kakajícím psům.

  0 0

  Klidný spánek narušil mohutný výbuch a požár v noci na pátek obyvatelům osmipatrového panelového domu ve Varenské ulici. Hasiči je museli evakuovat, záchranáři ošetřili 14 lidí včetně několika dětí.

older | 1 | .... | 70 | 71 | (Page 72) | 73 | 74 | .... | 135 | newer