Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 78 | 79 | (Page 80) | 81 | 82 | .... | 135 | newer

  0 0

  V sobotu 27. května večer vyjížděli pražští záchranáři k případu kolabujících dívek v pražské Lucerně. Na místě měla probíhat taneční soutěž, během které se třiceti lidem udělalo nevolno. Šest mladých slečen skončilo v nemocnicích, ošetřovaná učitelka se nakonec odvézt nenechala.

  0 0

  Neslavně začala návštěva prezidenta Miloše Zemana na jižní Moravě. Při příjezdu k brněnskému hejtmanství jej vítal křik skupinky demonstrantů, kteří se vybavili i hanlivými transparenty. Přivítat prezidenta nepřišla na protest ani část krajských zastupitelů.

  0 0

  Pouhou hodinu a půl fungovala nová atrakce v aquaparku v Kalifornii, než se na ní někdo zranil! Chlapce (10), který sjížděl obří vodní skluzavku, silný proud vymrštil ven z atrakce přímo na asfalt. Děsivé momenty navíc zachytila i místní bezpečnostní kamera.

  0 0

  Uragán polámal asi tři a půl tisíce stromů a strhl střechy 30 domů. Na některých místech nefunguje doprava, 80 procent letů na letišti Šeremeťjevo se zdrželo. Podle rozhlasové stanice Echo Moskvyuragán v metropoli je nejničivější za posledních více než 100 let meteorologického pozorování.

  0 0

  Šofér (35) modré fabie se ve čtvrtek podvečer zařadil na místecké ulici v Ostravě těsně před autobus a bez příčiny začal brzdit. Řidič do něj zezadu narazil, v autobusu jelo zhruba 15 lidí. Policie nyní hledá svědky.

  0 0

  „Policie lže, v deset hodin večer jsem ležel v posteli a sledoval monitor. U žádného předvádění policejního auta jsem nebyl.“ Tak reagoval v úterý odpoledne ve Veselí nad Moravou prezident Miloš Zeman na dotaz jednoho z návštěvníků setkání s prezidentem, zda byl u předvádění policejního BMW, které skončilo nehodou a vážným zraněním zástupce šéfa hradního protokolu Vladimíra Kruliše. Toho pozdě večer navštívil v nemocnici.

  0 0

  Předseda hnutí ANO a exministr financí Andrej Babiš se o víkendu vypravil na Moravu na tradiční Jízdu králů. Ne všem byla jeho návštěva Vlčnova pochuti. Nedobrovolně se také stal hlavní postavou tzv. vyvolávek, když jeden z krojovaných hochů ve svém výstupu neopomněl elektronickou evidenci tržeb, kterou Babiš prosadil. 

  0 0

  Králíci jsou v EU druhý nejčastěji chovaný druh hospodářských zvířat – ročně je poraženo více než 340 milionů králíků. Přesto zatím neexistuje žádná legislativa, která by jejich chov upravovala. To se ale podle europoslance Stanislava Polčáka (STAN) brzy změní. Sám s tím sice nesouhlasí, ale přesto musel stínovat zprávu, která nakonec vybízí komisi k vytvoření legislativy na evropské úrovni. Podle Polčáka jde o věc, kterou by si měli regulovat samy státy.

  0 0

  Přezident Miloš Zeman v Kuřimi promluvil o zdravotním stavu svého protokoláře Kruliše. Poslechněte si jeho slova.

  0 0

  Zákaz kouření je tady. Kuřáci už si v hospodách, na nástupištích, ale ani v zoologických zahradách nezapálí. S úderem půlnoci museli z barů a restaurací na cigaretu ven.

  0 0

  Dvakrát ročně vyrážejí pražští hygienici do terénu, aby během série odběrů klíšťat prověřovali, jaký je jejich výskyt v jednotlivých lokalitách. Odebrané vzorky pak odesílají do laboratoří, které zjišťují, do jaké míry se v Praze objevují klíšťata, přenášející encefalitidu nebo boreliózu. Hygiena k odchytu používá takzvanou metodu „vlajkování“, během které smýkají po porostu kusy bílé látky. Nezbytná je při takové práci ochrana a obezřetnost.

  0 0

  Život zvířat má ochránit před těžkými stroji aplikace Senoseč. Tu vyvinuli na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity. Penězi na ni přispělo také ministerstvo životního prostředí. Aplikace sbírá data z dronů s termovizí, které dokážou zaměřit pohyb zvěře na louce, na kterou se chystají stroje k sečení. Ještě nedávno bylo běžnou praxí, že zvířata pod stroji zahynula. 

  0 0

  O víkendu bude krásně! Ale počítejte také s bouřkami. Detaily v předpovědi Dagmar Honsové.

  0 0

  Exprezident Václav Klaus promluvil ve Studiu Blesk mimo jiné i o zdravotním stavu současného prezidenta Miloše Zemana.

  0 0

  Vítejte u 91. dílu pořadu Selfie z Prahy. Nejprve uvidíte záběry z go pro kamery, kterou jsme ve spolupráci s Alza.cz umístili na model vlaku v Království železnic. A na Smíchově zůstaneme i poté - stojí tu totiž zoo, o které ví jen málokdo. Přitom tu chovají desítky zvířat - mimo jiné klokany, krokodýly a opice. Poté navštívíme dětský hřbitov v Ďáblicích a dozvíme se o jeho historii. A na závěr jako vždy perlička - tentokrát na téma vtipných značek.

  0 0

  Umělec Lukáš Houdek učinil netradiční pokus. Do role kustodů Národní galerie umístil na jeden den lidi v hidžábech, černochy, Araby a další lidi, kteří se vzhledově od typických Čechů liší. Zajímalo ho, jak na ně budou návštěvníci reagovat. Houdek se problematice uprchlictví věnuje dlouhodobě. Ve Studiu Blesk popsal, že diskuze ohledně migrantů bývají sice i nadále vyhrocené, ale lidi už přestává téma bavit a situace se uklidňuje.

  0 0

  Útok se odehrál na mostě přes řeku Temži a v několik set metrů vzdálené čtvrti Borough Market. Na Londýnském mostě nejdřív vjela bílá dodávka vysokou rychlostí na chodník a srazila několik pěších. Útočníci pak pokračovali v jízdě až k tržišti Borough Market, které je plné restaurací a barů. Tam teroristé vystoupili a napadali lidi noži s dlouhou čepelí.

  0 0

  Fotograf Gabriele Sciotto vyfotil jednoho z útočníků a popsal, co se dělo před tím, než policie teroristy zneškodnila. Podle jeho slov vůbec netušili, co dělají.

  0 0

  Svědek útoku v Londýně popsal, jak pronásledoval teroristy a snažil se zachránit nic netušící lidi. „Kdybych uklouzl, byl bych mrtvý,“ svěřil se.

  0 0

  Na mostě London Bridge nejdřív vjela bílá dodávka vysokou rychlostí na chodník a srazila několik chodců. Útočníci pak pokračovali v jízdě až k tržišti Borough Market, které je plné restaurací a barů. Tam teroristé vystoupili a napadali lidi noži s dlouhou čepelí. BBC s odvoláním na jednoho ze svědků informovala, že atentátníci křičeli: „Toto je pro Alláha“.

older | 1 | .... | 78 | 79 | (Page 80) | 81 | 82 | .... | 135 | newer