Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 79 | 80 | (Page 81) | 82 | 83 | .... | 135 | newer

  0 0

  Tzv. prachového ďábla, neboli raráška, natočil Jürgen Selinger na hřišti v Kolíně nad Rýnem. I když vypadá děsivě, není životu nebezpečný.

  0 0

  Každou chvíli mají problém s policií, přesto se pouštějí do další šíleností – řeč je o partě kluků, která si na Youtube říká TVTwixx. Před pár lety se nechvalně proslavili petardou hozenou do prázdného autobusu, později nechali přejet batoh vlakem. Tentokrát se vloupali do Krejčířovy vily – a hned dvakrát! Podruhé skončili v policejních želízkách. Podívejte se na video, co uvnitř natočili!

  0 0

  Svou soupravu včera ráno na nádraží v Přerově neubrzdil strojvedoucí rychlíku Leo Expres. Vlak narazil do zadržovacího systému na konci slepé koleje. Sedmnáct lidí bylo při nehodě zraněno.

  0 0

  Profesor Jiří Drahoš patří mezi české osobnosti, které ohlásily svou kandidaturu na prezidenta ČR. K tomu mu ale chybí odhadem asi ještě 30 tisíc podpisů -  a také peníze, na transparentním účtu má něco kolem čtyř milionů korun. Blesk ho o víkendu navšívil na jeho chatě. Podívejte se, jak tráví volný čas.

  0 0

  Jedničkou na trhu v USA ve své kategorii se stal lehký sportovní letoun společnosti Czech Sport Aircraft z Kunovic na Uherskohradišťsku. Létá jich tam již 300 a na Floridu právě míří další SportCruiser. Jde o jubilejní 600stý kus od počátku sériové výroby v roce 2007.

  0 0

  Na vozíku či o berličkách měla chodit do smrti Marina Bedřichová (32) z Lomnice u Bruntálu. V necelém roce ji diagnostikovali po očkování mozkovou obrnu. Díky rodině a Vojtově metodě těžkosti překonala. Poslední roky aktivně posiluje a dobývá mola na fitness soutěžích.

  0 0

  Unikátním letadlem se pyšní sběratel Karel Tarantík (68) ze Zruče na Plzeňsku. Na zahradě má speciál TU – 154, se kterým létali poslední prezidenti.

  0 0

  S neplodností se v Česku potýká stále větší počet párů. Lékaři tvrdí, že problémy má každá pátá dvojice, problémy se mohou vyskytovat na straně žen i mužů. Většina lidí se odhodlá k založení rodiny až v pozdějším věku, kdy už je šance na otěhotnění nižší. Na začátek června připadá Národní den neplodnosti, některá centra nabízejí vyšetření neplodnosti zdarma. Nespoléhejte na testy, které se dají koupit v lékárně, podle odborníků nejsou spolehlivé.

  0 0

  Bilance atentátu v Kábulu z minulé středy stoupla na více než 150 mrtvých. Dosavadní bilance útoku, nejkrvavějšího v dějinách země, byla 90 mrtvých a 400 zraněných. Útok zachytila kamera. 

  0 0

  Dříve poruchy příjmu potravy ohrožovaly dospívající dívky, dnes jimi trpí i děti deseti, jedenáctileté. A dokonce přibývá chlapců s těmito potížemi. Mohou za to především sociální sítě, kde jsou děti velice aktivní a působí zde i silná skupina, která anorexii propaguje.

  0 0

  S nechvalně známým kolaborantem a protektorátním ministrem školství Emanuelem Moravcem spojuje senátora Františka Bublana (ČSSD) stejná pracovna. V prostorách Kolovratského paláce se chtěl šéf propagandistického resortu dokonce zastřelit, když už na něj tíha nacistické prohry byla příliš. Povedlo se mu to ale až o pár stovek metrů dál. V Chotkových sadech nedaleko Pražského hradu.

  0 0

  Nebezpečnou jízdu předvedl hazardér (37) v červené fabii, který se o víkendu snažil ujet hlídce strážníků v Klatovech. Vjel totiž do míst, kde se v té době konaly pivní slavnosti, a nebezpečně kličkoval mezi stánky. Bylo obrovské štěstí, že nikoho nezranil. Prchal nejspíše proto, že má soudem uložený zákaz řízení.

  0 0

  Na fotbalovém hřišti v Jesenici u Prahy se rodina a přátelé loučili se studentem Attilou Gallym (†21), který minulý týden podlehl agresivní formě rakoviny – nemoci, kterou mu okolí dlouho nevěřilo, a podezíralo ho, že je simulant… Smutečním obřadem provázela teta Attilovy přítelkyně Kristýny, známá moderátorka Markéta Mayerová.

  0 0

  Jak reagovat při útoku střelce? Policie představila nový videospot

  0 0

  Češi se mohou stát brzy „ohroženým druhem“ a proto odmítají přijímat uprchlíky. Ve Studiu Brusel to řekl sociolog a europoslanec Jan Keller (ČSSD). Podle něj by měla Česká republika dále trvat na svém odmítavém postupu ohledně migrační politiky i pod hrozbou několika miliardové pokuty. Tou teď hrozí Evropská komise zemím, které nechtějí přijmout uprchlíky.

  0 0

  Premiér Bohuslav Sobotka prožívá se svou manželkou Olgou krizi. 

  0 0


  0 0

  V 92. díle Selfie z Prahy vás Matěj Smlsal nejprve zavede na Křižíkovu fontánu. Uvidíte nádhernou souhru hudby, barev a vody. Poté se vydáte na letiště za psem Axelem, který v zavazadlech hledá drogy. Následně se dozvíte, proč se teď po Praze nachází tolik soch. A nakonec zamíříte do tunelu, který spojuje Žižkov s Karlínem, ale řada lidí se do něj bojí vstoupit. Brněnský umělec zřejmě našel způsob, jak donutí lidi překonat strach.

  0 0

  Sebevražední atentátníci a další ozbrojenci ve středu spáchali útoky na budovu parlamentu a mauzoleum zakladatele islámské republiky ajatolláha Rúholláha Chomejního. Jednalo se o první atentáty na íránském území, k nimž se přihlásil Islámský stát. Podle íránské rozvědky útoky provedlo pět Íránců, kteří předtím bojovali v řadách Islámského státu v Sýrii a v Iráku. Všichni atentátníci při útocích zahynuli; do počtu obětí nejsou zahrnuti.

  0 0

  Jak bude o víkendu? To ví jako každý pátek Dáša Honsová. 

older | 1 | .... | 79 | 80 | (Page 81) | 82 | 83 | .... | 135 | newer