Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 83 | 84 | (Page 85) | 86 | 87 | .... | 135 | newer

  0 0

  Některé ulice v Česku se mění v divoké řeky. Podívejte se na záběry, které natočila Radka ve Všenorech a Černošicích.

  0 0

  Nebezpečné bouřky nás budou provázet celým létem. Jak se chovat, když vás překvapí v přírodě nebo na cestě autem? Dáša Honsová pro vás připravila rychlý návod.

  0 0

  V 95. díle Selfie z Prahy vás reportér Matěj Smlsal nejprve zavede do opravené Werichovy vily. Poté na Kampě zůstaneme, vyrážela odtud totiž nahá cyklojízda. Lidé bez oblečení projeli centrem Prahy, dozvíte se proč. Léto bude v MHD šílené, startuje několik výluk. Dozvíte se, jaké. A nakonec uvidíte neobvyklého zákazníka v McDonaldu. Nechybí ani zpravodajský přehled týdne. Užijte si nový díl Selfie z Prahy!

  0 0

  Ivan Pilip o Miloši Zemanovi: Čím je starší, tím se prohlubují jeho vlastnosti. K horšímu. Je to populista, který se od listopadu snaží udržet u moci a nic, co mu v tom pomůže, pro něj není dost špatné.

  0 0

  Blížící se víkend nepřinese nic hezkého. Zapomeňte na tropická vedra, bude pršet. Detaily v předpovědi od Dáši Honsové.

  0 0

  S ohněm ve skladu propan butanových lahví bojují hasiči v Plané na Tachovsku. Došlo zde k výbuchu plynu a následnému požáru. Jeden člověk se zranil, hasiči uzavřeli přilehlou silnici i železniční trať.

  0 0

  Samička nosorožce, která se narodila letos v únoru, dostala jméno Růženka, vybraly jí ho děti. Podívejte se, jak se jí v plzeňské zoo daří.

  0 0

  Spolužák z gymnázia o ministru Pelikánovi: Byl to pražský kavárník. Chodil za školu a nosil každou ponožku jinou.

  0 0

  Jak vypadal jaderný výbuch nad Hirošimou? Jeho rekonstrukci si prohlédl i premiér Sobotka při své cestě po Japonsku.

  0 0

  Celý rejstřík výrazů od pobavení po zděšení se vystřídal na tváři slavného amerického astronauta Edwina „Buzze“ Aldrina, když v pátek naslouchal po boku Donalda Trumpa jeho projevu o významu dobývání vesmíru. Záběry reakcí druhého muže na Měsíci na proslov amerického prezidenta pobavily internet.

  0 0

  Princ Charles a jeho milá Camilla navštívili Kanadu. A kromě jiného programu si vyslechli také tradiční píseň Eskymáků, jenže hrdelní zpěvy je natolik pobavily, že britský královský pár způsobil svou reakcí spíše trapas. Speciálně vévodkyně Camilla se smála na celé kolo. Podívejte se sami.

  0 0

  Věděli jste, že Česko má náhradní sídlo vlády? Ano, jde o místo, které proslavili Petr Nečas a Jana Nagyová, a kde našla útočiště vláda třeba v době, kdy byla Strakova akademie pod vodou. Jde o Hrzánský palác nacházející se mezi ministerstvem zahraničí a Pražským hradem. V dalším díle seriálu Když promluví zdi vás zveme dovnitř.

  0 0

  Obzvláště těžkou ranou pro Vrbno pod Pradědem i jeho okolí byla velká voda, která se prohnala oblastí přesně před dvaceti lety. Zahubila sedm lidí a ochromila život tamních obyvatel, popsal Karel Michalus (71).

  0 0

  Jak bude o víkendu? Teploty kolem 31 stupňů budou střídat silné bouřky. Předpověď na víkend pro vás má Dáša Honsová.

  0 0

  Je tu 96. díl zpravodajské show Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem! Našli jste někdy houbu, ale nevíte, která to je? Pak vás potěší tajemná schránka. Následně se svezeme zmodernizovanou tramvají T3, jejíž dveře mění barvu. Poté se vydáme na Kotlasku v Libni, kde si můžete pronajmout záhonek a pěstovat, co chcete. A na závěr jako vždy perlička - vtipálek se rozhodl vylepšit pomník na Klárově. Samozřejmě nechybí ani zpravodajský přehled týdne. Užívejte nový díl!

  0 0

  Dal odpočinout unaveným nohám a ulehl do oblíbeného žlutého nafukovacího člunu. Pádly pak pozvolna korigoval směr své plavby. Prezident Miloš Zeman využil letního červencového počasí a státní svátek vzpomínající na Mistra Jana Husa oslavil po svém. Na hladině novoveselského rybníku.

  0 0

  Evropská legislativa upravující prostředníky v kauze Panamských dokumentů je podle předběžných závěrů vyšetřovací komise nedostatečná. Ve Studiu Brusel to řekl její zpravodaj český europoslanec Petr Ježek (ANO). Ten také prozradil, že mu šéf jeho hnutí Andrej Babiš sdělil, že přemýšlí o tom, že se zbaví mediální skupiny Mafra nad rámec zákona o střetu zájmů.

  0 0

  Dvojice významných českých malířů obývala začátkem 20. století Hrzánský palác, dnes náhradní a málo využívané sídlo vlády. Bydlel tu Ferdinand Engelmüller i Jan Slavíček. V bytě, který sloužil jako ateliér, Slavíček údajně pořádal bujaré oslavy, které trvaly i několik dní.

  0 0

  Jak a co jíst, když je horko? Poradí vám Dáša Honsová.

  0 0

  Dvě dívky vysílaly na Facebooku divokou jízdu autem, při které podle svých slov dělaly řadu dopravních přestupků. Vše skončilo nehodou, kterou jedna z nich nepřežila.

older | 1 | .... | 83 | 84 | (Page 85) | 86 | 87 | .... | 135 | newer