Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 87 | 88 | (Page 89) | 90 | 91 | .... | 135 | newer

  0 0

  Počasí a jeho změny výrazně ovlivňují i náš život. Bolest hlavy způsobená změnou tlaku vzduchu nebo tropická noc nám mohou vzít chuť na milování i na několik dnů. A jaké jsou výsledky ankety na webu Blesk.cz na otázku, jak počasí ovlivňuje vaši chuť na sex?

  0 0

  Stovky lidí se v pražském krematoriu ve Strašnicích se všemi vojenskými poctami rozloučili s legendárním výsadkářem z II. světové války, generálem Jaroslavem Klemešem. Nechyběl ani ministr obrany Martin Stropnický. Co o Klemešovi řekl? Podívejte se na video!

  0 0

  Mánes krvácí, začíná smrdět! Tak uvedla skupina aktivistů svůj komentář k akci, při níž nalili do Vltavy červené barvivo. Řeka se tak v centru Prahy zbarvila do ruda. Látka naštěstí podle hasičů není nebezpečná.

  0 0

  Člunu jako hlavnímu dopravnímu prostředku, kterým pašeráci převážejí uprchlíky do Evropy, možná odzvoní. Video natočené ve španělské enklávě Ceuta v severní Africe ukazuje, jak pašeráci převážejí uprchlíky na vodních skútrech. Jeden muž akci nepřežil a utopil se. 

  0 0

  V centru Londýna evakuovali stanici metra Holborn, kterou zaplnil kouř vycházející údajně z vagónu jedné ze souprav. Svědci zaslechli hlasitou ránu.

  0 0

  Historickými skvosty se pyšní Archiv města Plzně. Má už šest kulturních památek. K rukopisu hry J. K. Tyla Fidlovačka z roku 1834 totiž přibylo pět dalších. Jde o nejstarší pečetidlo, Osecký žaltář, soubor čtyř zlatých bul, nejstarší soudní knihu a soubor dvou erbovních privilegií. Všechny se vztahují k Plzni a okolí.

  0 0

  Hned šesti kraji projíždějí modely mašinek v Království železnic, které se nachází na pražském Smíchově. Blesk.cz posadil na jeden z vlaků GoPro kameru, a vy tak můžete pozorovat cestu po středních Čechách a Ústeckém kraji z pohledu strojvedoucího. Vlak projede také Prahou.

  0 0

  Do vazby poslal plzeňský městský soud ženu (20), která doma v plzeňské části Doubravka v neděli tajně porodila dcerku a pokusila se ji vzápětí zabít. Dokonce ji pobodala a bila paličkou na maso! Kvůli zdravotním komplikacím ale skončila matka v nemocnici, dítě našli policisté pohozené v koši na prádlo. I přes okamžitou pomoc a rychlý převoz na novorozeneckou JIP holčička zemřela. »Matce« hrozí až výjimečný trest.

  0 0

  Na tiskové konferenci Ivany Zemanové Blesk dotázal zástupce vedoucího protokolu Kanceláře prezidenta republiky Vladimíra Kruliše, co je pravdy na spekulacích o tom, že havarované policejní superauto měl podle spekulací řídit on. Poslechněte si jeho odpověď.

  0 0

  V centru Barcelony na třídě oblíbené turisty La Rambla vjela dnes dodávka do lidí. Podle neoficiálních zdrojů jsou pravděpodobně dva mrtví a zhruba dvě desítky osob utrpěly zranění. Španělská média s odvoláním na policii informují o teroristickém útoku. Řidič z místa uprchl. Zřejmě dva ozbrojení muži se po incidentu zabarikádovali v nedalekém baru; není jasné, zda drží rukojmí.

  0 0

  Jak bude o víkendu? Předpověď pro vás má Dagmar Honsová.

  0 0

  Svědek zachytil okamžik, kdy policie zastřelila jednoho z útočníků ve městě Cambrils. Objevil se na ulici, možná byl pod vlivem návykových látek, a něco vykřikoval. Lidé zavolali okamžitě policii, ta byla na místě za 30 vteřin. Po chvíli překřikování na něj vypálili několik ran.

  0 0

  Dokument ruské televize „Varšavská smlouva – odtajněné dokumenty“ z roku 2015 způsobil mezinárodní poprask. Prezident republiky Miloš Zeman (70) tvůrce pořadu tehdy obvinil ze lži. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD, 58) reagoval též rázně. Kvůli tvrzením, že NATO chystalo invazi a Češi připravovali ozbrojené povstání, si dokonce pozval na „kobereček“ ruského velvyslance Sergeje Kiseljova. Blesk proto požádal renomovanou historičku Muriel Blaive z Ústavu pro studium totalitních režimů, aby dokument analyzovala.

  0 0

  Davy Američanů vybavených dalekohledy, fotoaparáty a speciálními ochrannými brýlemi dnes pozorovaly úplné zatmění Slunce, které bylo poprvé po 99 letech v USA pozorovatelné od pobřeží k pobřeží. 

  0 0

  Italská policie se ve čtvrtek ráno střetla se zhruba stovkou uprchlíků v Římě. Uprchlíci na policisty házeli kamení a zápalné lahve a používali pepřový sprej. Policisté v helmách, s protiúderovými štíty a obušky proti nim nasadili vodní děla. Lékaři bez hranic informovali, že ošetřili šest osob.

  0 0

  Následující víkend je možná ten poslední, který nám dovolí strávit celou sobotu a neděli u vody, alespoň při tropických teplotách. Čekáme až 34 stupňů ve stínu, ale taky bouřky. Podrobně Dagmar Honsová.

  0 0

  Počet dětí s cukrovkou v posledních letech dramaticky roste, ale technika zaostává. Zvláště malým dětem kolem pěti až sedmi let a teenagerům schází šikovný glukometr, který by neměl vzhled vhodný spíše pro jejich dědečky nebo babičky a nebudil mezi vrstevníky posměch. Tři studenti technické univerzity ČVUT proto vymysleli unikátní přístroj o velikosti platební karty a propojili ho s mobilním telefonem. Chytré zařízení by mělo usnadnit život dětem i jejich rodičům.

  0 0

  Grafomotorika je soubor psychomotorických činností, které jsou vykonávány při psaní a kreslení. Při psaní je potřeba vykonávat účelné pohyby, které jsou založeny na koordinace oka a ruky. Bohužel některé děti s tím mohou mít problémy a tak nastuje speciální pedagog, který je musí správný úchop psacích potřeb naučit.

  0 0

  Policejní opletačky Andreje Babiše vzbuzují před volbami spoustu domněnek. V kuloárech se tak začalo šířit, že v případě Babišova odsouzení by ho prezident Zeman omilostnil. Těmto spekulacím zaťal prezident v pořadu Blesku tipec.

  0 0

  Burkiny v českých bazénech rozpoutaly v Česku vášnivé diskuse. Svůj pohled na věc přidal i prezident Miloš Zeman. Pozastavil se především nad stránkou hygieny. Řekl však také, že vzhledem k proporcím by se některé ženy zahalovat měly.

older | 1 | .... | 87 | 88 | (Page 89) | 90 | 91 | .... | 135 | newer