Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 90 | 91 | (Page 92) | 93 | 94 | .... | 135 | newer

  0 0

  V neděli se opět stály dlouhé fronty na máslo. Jeden z obchodních řetězců ho totiž o pár korun zlevnil. Podívejte se, jak to vypadalo v Plzni či Jihlavě.

  0 0

  Tisk volebních lístků jde do finále. Během následujících dní je dostanou jednotlivé úřady, odkud poputují do schránek voličů. Tam musí být podle zákona nejpozději tři dny před volbami. Kolik výroba lístků stála, ale tiskárna nechce komentovat. V minulosti firma musela několikrát tisknout lístky znovu - byly na nich totiž chyby. Tiskárna vytiskla podle našich informací více než 11 milionů sad hlasovacích lístků. „Spotřebuje se asi 600 tun papíru,“ prozradila zástupkyně tiskárny.

  0 0

  Před dvěma týdny zasáhlo centrální část Mexika jedno z nejtragičtějších zemětřesení v historii země, která je jinak na otřesy zvyklá. Na místo dorazil i zpravodaj Blesk Zpráv Václav Lang, který se tu zapojil i do dobrovolnických prací.

  0 0

  V 10 hodin oficiálně vypukl v Praze velký taxikářský protest proti službám společnosti Uber. Situaci na místo přijela s protestujícími řešit primátorka Adriana Krnáčová (ANO), která se s protestujícími nepohodla. Taxikáři vytvořili pomalu jednoucí kolonu v okolí Letiště Václava Havla, ta by měla vyjela krátce po půl jedenácté. Na protestní akci dohlíží desítky policistů.

  0 0

  Bývalá ministryně školství Kateřina Valachová z ČSSD a Václav Klaus mladší (ODS) se v debatě Blesku pohádali kvůli inkluzi. Nejen o ní ale byla řeč. 8 politiků debatovalo také o platech pedagogů nebo oblékání hidžábu v českých školách. Podívejte se na záznam debaty v plném znění.

  0 0

  Poslechněte si rozhovor s Jiřím Kajínkem o jeho dopravní nehodě.

  0 0

  Projev Theresy Mayové přerušil komik Brodkin, který jí předal propouštěcí papíry.

  0 0

  Křik, hádky a emoce provázely další předvolební debatu Blesk.cz. „Tohle je Václav a měl nehodu. Tohle je Kateřina, trpí Downovým syndromem,“ mávala exministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) fotkami postižených dětí, zatímco se Václav Klaus mladší (ODS) bránil nařčení, že útočí na postižené děti. Pod palbou však za inkluzi v českých školách byla především Valachová. A debata se v tu chvíli pořádně vyhrotila.

  0 0

  Jak bude o víkendu? Čekáme na sníh! Nejen o tom v aktuální předpovědi s Dášou Honsovou.

  0 0

  ěstský soud v Praze zamítl požadavek na omluvu somálské dívce, které měla škola zakázat nosit hidžáb. Soudce dodal, že dívka se domáhala pozitivní diskriminace - tedy výsady chodit zahalená v situacích, kdy ostatní tuto možnost nemají. Téma pro Blesk Volební souboj, podívejte se, jaké odpovědi zazněly.

  0 0


  0 0

  Sérii šesti předvolebních debat, které pořádal Blesk.cz od začátku září, završí pouhé dva dny před „dnem D“ superdebata lídrů jednotlivých stran. A bude pořádně ostrá! Svou účast v Blesk Volebním souboji 2017 přislíbilo všech sedm „hlavounů“ politických stran a hnutí, které mají největší šanci se dostat do Sněmovny. Možnost diskutovat o nejpalčivějších otázkách Česka i „kostlivcích ve skříni“ tak dostanou například Andrej Babiš (ANO), Vojtěch Filip (KSČM) či Lubomír Zaorálek (ČSSD). Vše můžete sledovat ve středu 18. 10. od 14:00 na Blesk.cz.

  0 0

  Budou studenti veřejných vysokých škol v Česku za studium už od začátku platit? I to bylo tématem Blesk Volebního souboje 2017 na téma školství. Z výzkumu agentury Phoenix Research vyplývá, že nulové školné má podporu jen u třetiny Čechů. Politici se ve zpoplatnění vysokých škol ale zatím nechtějí angažovat. Zástupci ČSSD, ANO, KSČM, ODS, STAN, lidovců a Pirátů se shodli, že aktuálně není namístě. Jen TOP 09 se věci nebrání, školné by ale zavedla v maximální výši pěti tisíc korun za semestr.

  0 0

  Dlouhodobě negativní vztah prezidenta vůči novinářům se projevil i během jeho úterní návštěvy sídla Rady Evropy ve Štrasburku. Zemanovi vadila přítomnost kameramana České televize, když se svými spolupracovníky a ochrankou procházel foyer budovy. Na záznamu ČT prezident vyzval členy svého doprovodu, aby kameramana vyhnali, jinak ho zabije.

  0 0

  Vzal si rukavice a pak chladnokrevně zaútočil. Na internetu kolují záběry napadení, ke kterému v Lounech došlo mezi žáky základní školy. Dva chlapce tam napadl útočník, kterému je teprve 15 let. Podívejte se na šokující video!

  0 0

  Sledujte Blesk Volební souboj 2017 téma „Život v Česku“. Jak se stát postará o „oběti“ českého průmyslu? Jaká je budoucnost dopravy v tuzemsku, co kauza lithium a jak zastavit šílené ceny nájemného? Nejen o tom byla řeč s Karlou Šlechtovou za ANO, Petrem Dolínkem z ČSSD, Danielem Pawlasem z KSČM, Michalem Kučerou z TOP 09, Martinem Kupkou z ODS, Vítem Rakušanem ze STAN, Jaroslavem Klaškou z KDU-ČSL a Mikulášem Ferjenčíkem z Pirátů.    

  0 0

  Na japonském ostrovu Kjúšú došlo k erupci sopky Šinmoedake.

  0 0

  Kvůli lithiu hrozí arbitráž, varoval Pirát Ferjenčík. Komunista Pawlas vytáhl OKD. I to zaznělo v debatě Blesku na téma Život v Česku.

  0 0

  Tenhle víkend se povede, alespň to slibují meteorologické modely. Má být jasno a až 22 stupňů.

  0 0

  Ve středeční debatě Blesku BITVA O PREMIÉRA se posadili všichni kandidáti do horkého křesla - a ostatní ho měli nejprve okomentovat tweetem v rozsahu 140 znaků. A pak na něj mohli „pálit“ své otázky. Kdo nejvíc vyprovokoval Lubomíra Zaorálka?

older | 1 | .... | 90 | 91 | (Page 92) | 93 | 94 | .... | 135 | newer