Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 106 | 107 | (Page 108) | 109 | 110 | .... | 135 | newer

  0 0

  O rozruch v rimavskosobotské nemocnici se postaral pacient neurologického oddělení. Rozhodl se odtamtud utéct oknem a uvízl ve zhruba 6 metrové výšce. Zasahovat museli hasiči.

  0 0

  Při inauguraci Miloše Zemana budou moct lidé opět na třetí nádvoří Pražského hradu, kde mohou prezidenta i osobně zahlédnout. Hrad zajistí také teprý čaj zdarma. Kvůli zimě musí také začít vytápět Vladislavský sál

  0 0

  Tři šálky od kávy nebo s kávou měly podle informací TV Joj zůstal na stole v bytě, kde byl zavražděn slovenský novinář Ján Kuciak a jeho přítelkyně Martina. 

  0 0

  Vražda slovenského žurnalisty Jána Kuciaka je spojována také s italskou mafií na východě Slovenska. Místní lidi tam Italové dráždí už dělší dobu, třeba tím, že si na sociální sítě fotí Ferarri zaparkované v obýváku, ale zaměstancům své zemědělské firmy údajně neplatí mzdy. Podívejte se na reportáž TV Joj z úterý 27. února.

  0 0

  Medvědice, která se na slovensko-polském pohraničí probudila uprostřed zimy, zažívá v lese obrovské dobrodružství. Spolu s ní bloudí po zasněženém a mrazivém terénu i dvě mláďata. Lesníkovi se podařilo zachytit, jak rodinku obkličují vlci. 

  0 0

  Vražda novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny rozpoutala hněv opozice. Ta žádá, aby Fico odvolal jak ministra vnitra Kaliňáka, tak policejního prezidenta. Jejich nečinnosti podle kritiků způsobila jejich smrt.

  0 0

  Policie vyšetřuje počínání řidiče linkového autobusu, který ve Frýdku-Místku přejel železniční přejezd na červenou. Chybělo jen málo, aby vlak, který mířil od Ostravy, sestřelil zadní část autobusu.

  0 0

  Pokud vynášíte zbytky z kuchyně s úmyslem krmit lesní zvěř, můžete tak napáchat více škody než užitku. Když totiž zvířata ztratí plachost, často může být jediným řešením odchyt. Důkazem je i případ jelena Standy z Kvildy.

  0 0

  Zlín si připomíná 120. výročí od narození Jana Antonína Bati, který po smrti nevlastního bratra Tomáše pokračoval v rozvoji obuvnického impéria. Z Brazílie k této příležitosti dorazily jeho vnučka a pravnučka. „Vždycky když přijedu ze Sao Paula, cítím se tu jako doma. Paradox je, že ve Zlíně máme dům a musíme spávat v hotelích,“ podotkla vnučka Dolores Bata Arambašič (70). V místech, kde dědeček působil, se zúčastní programu s názvem 11 dnů s Baťou. „Jsem ráda, že povědomí o Janu Baťovi je již v Česku jiné. Vždyť 26 let tady jakoby neexistoval. Všichni tu musí vědět, že nebyl zrádce a kolaborant. Jeho jméno bylo očištěno v roce 2007,“ uvedla. Rodina podala již 11 žádostí o náhradu majetku. „Politici si myslí, že snad chceme zničit republiku nebo co. My se chceme rozumně dohodnout. Část peněz by tu pak zůstala, aby se pokračovalo v duchu baťovských tradic ve výchově mladých. Rodina se svého práva nikdy nevzdá,“ řekla rozhodně.

  0 0

  Slovenský ministr kultury Marek Maďarič oznámil svojí rezignaci. Nadále ale zůstává členem vládní strany Smer-SD. Tajemník bezpečnostní rady státu Viliam Jasaň a Ficova asistentka Mária Trošková, kteří podle Kuciakových informací měli vazby na podnikatele napojeného na italskou mafii, později oznámili, že až do vyšetření případu odcházejí ze svých funkcí na Úřadu vlády SR.

  0 0

  Matka mladé archeoložky, kterou stejně jako jejího přítele nevináře zavraždili, viděla její tělo ve středu poprvé od tragédie. Byla to právě ona, která v neděli kontaktovala policii, když se mladým snoubencům nikdo nevěděl dovolat.

  0 0

  Polský Senát schválil návrh zákona, který trestá připisování jakékoli odpovědnosti za holokaust Polákům. Za normu, která čeká na podpis prezidenta Andrzeje Dudy, si vysloužilo kritiku Izraele i Spojených států.

  0 0

  Michelle Kishová, z Illinois v USA, se narodila s diagnózou Hallermann-Streiffova syndromu, což je vzácný stav, zahrnující příznaky jako odlišné kruhové dětské obličejové rysy a formu dwarfismu. V době svého narození bylo na světě 250 známých případů.

  0 0

  Předseda Pirátů Ivan Bartoš marně interpeloval premiéra v demisi Babiše (ANO) ohledně možné změny ve vedení GIBS. 

  0 0

  Čtyřicetiletý Slovák způsobil minulý týden rozruch na bruselském letišti. Na palubu letadla se snažil dostat bez palubního lístku. na dotaz s kým cestuje, odvědil, že s Ježíšem Kristem. Podivná událost završila o pár dní později jeho smrtí.

  0 0

  Miloš Zeman složí 8. března slavnostní slib a fakticky mu tak začně druhé funkční období. Slavnostního ceremoniálu se má účastnit zhruba 700 hostů. Pražský hrad proto musí na začátku týdne uzavřít Vladislavský sál a začně ho vytápět. 

  0 0

  Zdrcený Robert Pelikán (ANO) poté, co i díky hlasům jeho stranických kolegů získal funkci předsedy komise pro kontrolu GIBS „mlátička“ Zdeněk Ondráček

  0 0

  Tragédie, která se odehrála ve Veľké Mače minulý týden, zasáhla celé Slovensko. Neznámý pachatel zde zastřelil investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou (†27). Oba zemřeli patrně kvůli Kuciakově práci. Páteční pohřeb mladé Martinky v Bardějově navštívily stovky lidí. Zavražděnou ženu pohřbili ve svatebních šatech.

  0 0

  Reakce politiků na zvolení Zdeňka Ondráčka do čela komise pro kontrolu GIBS. Opozice zuří, Okamura mluví o demokracii

  0 0

  ragédie, která se odehrála ve Veľké Mače minulý týden, zasáhla celé Slovensko. Neznámý pachatel zde zastřelil investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou (†27). Oba zemřeli patrně kvůli Kuciakově práci. Páteční pohřeb mladé Martinky v Gregorovcích naštívily stovky lidí. Zavražděnou ženu pohřbili ve svatebních šatech.

older | 1 | .... | 106 | 107 | (Page 108) | 109 | 110 | .... | 135 | newer