Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | .... | 39 | 40 | (Page 41) | 42 | 43 | .... | 135 | newer

  0 0

  Duo Paleček-Janík patřilo ke stejně zavedeným autorským tandemům jako třeba Suchý-Šlitr, Šimek-Grosman nebo Smoljak-Svěrák. V pořadu Koho čas vzal webu Blesk.cz ale zpěvák Miroslav Paleček (70) prozradil, že se jeho spolupráce s Michaelem Janíkem (71) už rozpadla. Proč?

  0 0

  Ve středověku a raném novověku se na Loučeni střídají nepříliš známá a významná jména majitelů. Zásadní proměnu vnáší do historie panství třicetiletá válka. Tehdy, konkrétně roku 1623, přicházejí na Loučeň Valdštejnové. Od té doby Loučeň nebyla prodána, což nepřímo ukazuje na její hodnotu. Současný vlastník, akciová společnost Loučeň, zahájil po koupi zámku v roce 2000 projekt rozsáhlé rekonstrukce. Jeho součástí byla celková obnova zámeckého areálu – tedy nejen samotného zámku, ale i vzácného anglického parku, který ho obklopuje. Dále byla provedena rekonstrukce hotelu v dolní, okrajové části zámeckého parku.

  0 0

  Od 8. do 14. srpna se v Praze koná LGBT festival Prague Pride. Tentokrát nabídne 130 akcí, nejviditelnější bude jako vždy průvod. Jeho trasa je letos delší. Kudy povede? Co si vzít na sebe? Kde seženete suvenýry? Jak organizátoři zajistí bezpečnost? Jaké další akce se během festivalu konají? Podívejte se na rozhovor s dramaturgyní Terezou Pelechovou.

  0 0

  Eurokomisařka Věra Jourová (ANO) má v Bruselu na starosti spravedlnost, ochranu spotřebitele a rovnost pohlaví. U příležitosti startu akce Prague Pride ve Studiu Blesk připojila svůj názor na průvody gayů. Zatímco lidé podle ní za nimi často vidí zvrhlý sex, ona sama tu viděla hlavně radost a kritikům vytkla jejich zakyslost.

  0 0

  I když Marta Jandová (42) s manželem gynekologem Mirkem Vernerem plánovali, že v Německu, kde dostal práci, jako primář jedné kliniky vydrží tři roky, po půl roce se vrátili domů. V talk show Markéta dráždí celebrity! popsala, co se vlastně stalo.

  0 0

  Podívejte se na 5. díl Módní policie z kolonády! Františka Čížková v posledním díle svého letního speciálu z karlovarské kolonády!

  0 0

  Agresivní džihád se v některých západoevropských věznicích šíří jako rakovina, zmínila česká eurokomisařka Věra Jourová (ANO). A ukázala tak na líhně teroristů, které se Brusel snaží potlačit financováním projektů namířaných proti radikalizaci za mřížemi. Podívejte se na Studiu Blesk. „Samozřejmě, že i financujeme spoustu projektů, třeba na potlačení radikalizace vězňů. Protože tam se v některých západoevropských věznicích ten agresivní džihád šíří jako rakovina, oni si to tam skutečně předávají, je tam na to živná půda a není na to jednoduché řešení, ale já se snažím ministrům spravedlnosti i v tomhle pomáhat, financováním různých projektů, které mají tohle potlačovat,“ zmínila. Podle ní je ale největším nástrojem radikalizace především internet. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/411544/dzihad-se-ve-vezeni-siri-jako-rakovina-varuje-jourova-a-podporila-zemana.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  0 0

  Poprvé po porodu promluvila o svém mateřství modelka a Česká vicemiss 2006 Bára Vida Kolářová (32). Ta jako jedna z mála missek nepodlehla „missí nemoci“ zůstala se svým původním partnerem Přemkem Vidou. Přede dvěma měsíci se jim narodila dcera Elisabeth. Podívejte se na video!

  0 0

  Víno z roku 1892, i to bylo ukroto v pokladě, který byl ukryt v Bečově nad Teplou. Projděte si památku v reportáži Blesku.

  0 0

  Je tu jubilejní 50. díl zpravodajské show Selfie z Prahy! Matěj Smlsal vám ve zrychleném sestřihu připomene to nejlepší, co pro vás za celou dobu natočil. Podívali jste se na řadu míst, kam člověk běžně nesmí, nebo jste se také dozvěděli několik tajemství z pražské MHD.

  0 0

  Olympiáda v Riu je v plném proudu a o zlato - a to v případě zlatých řetízků doslova - bojují i pouličí gangy zlodějů. Podívejte se na nový díl Bleskem světem!

  0 0

  Tom a Bob chtěli v srpnu vyjet na lyže do Krkonoš! A jak dopadne váš byt, když v něm necháte chvilku štěně?

  0 0

  Legendární frontman kapely Katapult Olda Říha (68) je nezmar! Jeho skupinu nezastavilo protivenství bývalého režimu, úmrtí řady členů ani podrazy takzvaných kamarádů!Podívejte se na video!

  0 0

  eden z našich nejznámějších hradů nese jméno Trosky a najdete ho devět kilometrů na jihovýchod od města Turnov, v okouzlující krajině Český ráj. Hrad Trosky získal své pojmenování již ve středověku, jméno se shodovalo se skalním útvarem, na němž byl vybudován. S výstavbou roku se začalo v roce 1380, stavbu ale provázela řada neštěstí spojovaných s 600 m hlubokou rozsedlinou na jižním svahu mezi hradními věžemi, nazývanou díra do pekla. Pekelné bytosti, které rušil hluk ze stavby, prý strhávaly lešení kolem vyrůstajících hradeb a všemožně se snažily stavbu Trosek zmařit. Tak praví pověst. Nově postavené části se sesouvaly, koně navážející kámen si často zlámali nohu, dělníkům vápno vypálilo oči... Věřte nevěřte, i to se traduje o Troskách.

  0 0

  Po třech letech vztahu přišel konec! Modelka a Česká Miss z roku 2011Jitka Nováčková (24), která si loni zkusila moderování soutěže SuperStar, přiznala v talk show Blesk.cz Markéta dráždí celebrity rozchod se studentem architektury Markem!

  0 0

  V pražském Hudebním divadle Karlín se udílely ceny Czech Blog Awards a poprvé je nedostávaly jen blogerky, ale i blogeři. Sál byl narvaný, třetina obecenstva  činili teenageři, vyskytlo se i pár rodičů a většinu sálu zaplnili dvacátníci. Byl to svět sám pro sebe, který si kreativitu plete s nevkusnou výstředností a k vytříbenosti má daleko, což se bohužel týká i módních blogerek.

  0 0

  Zkoušela od porna utéct, ale vždycky se vrátila! Veronika Kolářová (23) alias známá pornoherečka Belle Claire přiznala, že z tohoto světa jen tak odejít nejde. „Není to o penězích, ale je to lepší, než sedět v kanceláři…,“ tvrdí v talk show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny. I když právě kvůli penězům do toho šla! Podívejte se na video!

  0 0

  Už brzy spustí v Praze 5 a 6 parkovací zóny. Lidé, kteří je kreslí, jsou ale terčem posměšků. Podívejte se a pochopíte proč. V Praze otevřeli medvědárium - maji v něm 400 plyšáků. Jak se sem dostávají? Jedný gay sbor v Česku vystoupil v Praze - členové Doodles koncertovali v rámci Prague Pride. Jak vznikly názvy městských částí v Praze 10 až 12? A restaurace si udělala srandu ze Sparty. Jakou? Užijte si 51. díl Selfie z Prahy s Matějem Smlsalem.

  0 0

  Jak přinutit cizí ženy na ulici, aby vám daly sáhnout na prsa? Mladík to zkusil a má úspěch! A v džungli našli skutečného Tarzana, podívejte se.

  0 0

  Tom&Bob Vám ukážou, jak bude vypadat olympiáda za 20 let a co dělat, když Vám nefunguje počítač!

older | 1 | .... | 39 | 40 | (Page 41) | 42 | 43 | .... | 135 | newer