Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

tv.blesk.cz

older | 1 | 2 | (Page 3) | 4 | 5 | .... | 135 | newer

  0 0

  Štáb Módní policie ulice vyrazil do Brna, zrovna, když tam probíhal pánský striptýz. A koho jsme předhodili k hodnocení Františce Čížkové? Podívejte se na video!

  0 0

  Druhý díl talk show Markéta dráždí celebrity se Zdeňkou Pohlreich rozebírá její vztah s šestnáctiletým chlapcem! Odkud se znali? Proč k němu došlo! Podívejte se na otevřenou zpověď manželky Zdeňka Pohlreicha! 

  0 0

  Rovnal kufry do letadla, jako steward obsluhoval lidi na palubě a nakonec pracoval na bezpečnostním dispečinku na letišti. Nakonec se z Davida Eiselta stal expert na vyhledávání nejlevnějších letenek - na serverech aerolinek vyhledává chybné tarify, díky kterým se dají sehnat letenky do celého světa za pár stovek. New York za 2.500,-? Seychelské ostrovy za 10 tisíc? Vše je možné! Podívejte se na video!   

  0 0

  Tak jako každý čtvrtek, i dnes vám web Blesk.cz přináší další díl erotické talk show 50 odstínů Thomase Kruchiny! Ten tentokrát vyzpovídal Ornellu Koktovou (22), která přiznala řadu šokujících pikantností z intimního života s Josefem Koktou (58). Bezelstná Ornella se toho nebála, a se slovy: „Když už jdu do erotické talk show, čeká se ode mě, že něco prásknu,“ se uvelebila v posteli pro zpovídané. Začal tím, že přiznala, že sexuálně nejvíce při chuti byla během těhotenství! Podívejte se na video!

  0 0

  Výstup Ornelly Koktové v erotické talk show Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny byl plný tolika pikantností, že jsme jej museli rozděli na dva díly! V tom dnešním prozradí detaily jejich pvního setkání s Pepou a za jakých okolností došlo k prvnímu sexu a jeho nevěře! Podívejte se na video!

  0 0

  Během léta je ovzduší plné velkého množství pylových alergenů, lidé trpící alergií tak teď mají neustále kapesník u nosu. Ve studiu Blesk o tomto problému pohovořila docentka Ludmila Vyhnánková, podívejte se na video! 

  0 0

  Bezlepková dieta je v poslední době módním hitem, díky kterému hubnou světové celebrity a po jejich vzoru další tisíce lidí. Jenže lidé, kteří bezlepkovou dietu drží i bez alergie na lepek, můžou ublížit svému zdraví! Více ve videu s Petrem Havlíčkem - podívejte se! 

  0 0

  Malčánkovi z Prahy byli vzteky bez sebe, když přišli na rodinnou hrobku. Našli ji zasypanou hlínou! Může si to pohřební služba dovolit? Téma pro Ombudsmana Blesku.

  0 0

  Modelka ukrajinského původu Taťána Makarenko, která randí s exmanželem Vlaďky Erbové hokejistou Zdeňkem Bahenským, prozradila v erotické talk show 50 odstínů Thomase Kruchiny, že ji partner při sexu rád obléká do latexu! Podívejte se na video!

  0 0

  Příběh, který vás dojme! Paní Hana měla těžký život s manželem tyranem, žije v chudobě a na měsíc ji zbyde jen 2,5 korun. Přihlásila se na proměnu do pořadu Úsměv vám sluší, podívejte se, jak se změnila! Autor:Blesk TV

  0 0

  Hostem talk show Blesku Markéta dráždí celebrity je dnes herečka Alice Bendová. Ta se svěřila třeba s tím, že její syn Vašek přestal po očkování chodit. Pomohl mu až léčitel! Podívejte se na video!

  0 0

  Jak Češi lžou o krupobitích pojišťovnám a kdo pak hledá pravdu? A proč nás pořád dusí pyl a jak ještě dlouho? Nejen o tom promluvil ve studiu Blesk klimatolog Jozef Pecho.

  0 0

  Italský kuchař Emanuele Ridi v talk show Blesku Markéta dráždí celebrity přiznal, že si za vleklou manželskou krizi může sám. Prý i proto, že když jeho manželka Jana onemocněla rakovinou prsu, on se nezachoval jako ideální manžel. Podívejte se na video!

  0 0

  Módní guru Blesku Františka Čížková tentokrát zasahovala na kosmetickém veletrhu! A přestože by jeden řekl, že na takovéto akci se to bude hemžit lidmi s citem pro vkus a pro módu, opak je pravdou! A peníze to nezachrání! Podívejte se na video!

  0 0

  Supervulkán v americkém Yellowstonu hrozí světu. Stupňuje se jeho vulkanická činnost a kdyby tahle sopka vybuchla, změnila by svět! Jak? Ve Studiu Blesk odpovídal klimatolog Jozef Pecho z Ústavu fyziky atmosféry Akademie věd ČR.

  0 0

  Díky reality show Vyvolený se proslavila Nikol Trojanová. V erotické talk show Blesk.cz 50 odstínů Thomase Kruchiny mluvila o tom, jak se v soutěži popasovala se sexuální abstinencí! Nikol tvrdí, že ona sama se pod dohledem kamer k sexu neodhodlala, zejména proto, že nebylo s kým. „Neměla jsem na to chuť, nikdo se mi nelíbil,“ říká. Na ostatní soutěžící ale práskla, že jim apetit rozhodně nechyběl. Jeden z VyVolených prý dokonce chodil masturbovat až osmkrát denně! Který? „Vždycky se na půl hodiny vytratil a nám bylo jasné proč,“ směje se Nikol, která randí s topmodelem Danielem Vojtěchem (23). Jaký je v posteli? Podívejte se na talk show už teď na webu Blesk.cz!

  0 0

  S odbornicí na respirační choroby, primářkou Pneumologického oddělení Thomayerovy nemocnice Martinou Vašákovou jsme si povídali na téma kouření a škodlivosti elektronických cigaret. Podle lékařky není nikdy pozdě na típnutí poslední cigarety. "Čím dřív s tím skončíte, tím dříve se vám vyčistí plíce, a máte šanci na delší život," řekla v rozhovoru ve studiu Blesku.

  0 0

  Člověk s duševní poruchou, který je propuštěný z psychiatrické léčebny, nemusí užívat léky, které mu předepíše doktor. Nikdo ho totiž nekontroluje! "Zdravotní stav propuštěného  se pak může snadno vrátit do podoby před zahájením léčby. Navíc o tom, kdy půjde pacient domů, rozhoduje jediný ošetřující lékař!" řekl ve studiu Blesku  psychiatr Jan Hanka z Národního ústavu duševního zdraví. 

  0 0

  Na zahradě má hromadu asfaltu. Naházel ho tam místní obecní úřad ten mu ale sdělil, že má smůlu, protože pozemek patří městu. Kde je ale pravda? Případ pro Ombusdmana Blesku!

  0 0

  V talk show Markéta dráždí celebrity se těhotná Monika Absolonová rozpovídala o svém očekávaném dítěti, ženatém partnerovi i těžkém vztahu s otcem! Podívejte se na video!

older | 1 | 2 | (Page 3) | 4 | 5 | .... | 135 | newer